Helen Flanagan büyük Koroner Sokak dönüşünü yapacak! Ilk bakışı görün

Helen Flanagan büyük Koroner Sokak dönüşünü yapacak! Ilk bakışı görün

Neredeyse vakti geldi! Helen Flanagan onu Koronet Caddesi’ne geri döndürmeye hazırlanıyor ve taraftarlar daha heyecanlı olamıyordu. Aktris, sabunu terk ettikten beş yıl sonra Rosie Webster rolünü yeniden canlandıracak. Helen’in oynadığı ilk fotoğraflar ITV tarafından açığa çıkarıldı ve 26 yaşındaki yıldızın ailesiyle çakıltaşlarında bir araya geldiğini gösterdi.

Kızkardeşi Sophie, Brooke Vincent tarafından oynandı, Miami’deki bir tatilten döndü ve bir “sürpriz” getirdi. Rosie daha sonra taksiyle atlayıp kucağında Michael Le Vell’in oynadığı babası Kevin’i kucaklaştığı görüldü. Eski vahşi çocuğu, hayranlarının onu hatırladığı kadar göz kamaştıran her sınıfa benziyor. Helen’in oynadığı Rosie, siyah bir ürün üstü, kadife pantolon, kürklü bir jilet ve leopar desenli yüksek topuklu kıyafetleriyle dikkat çekiyor.
Helen’in oynadığı Rosie Webster, ailesini parkelerde sürprizlerle sürprizlerle karşılıyor

Dönüşü kesinlikle olaysız olmaz. Rosie polisin kapısını çaldığını gören şok edici bir hikayeye karışacak. Arnavut kaldırımlarında şehvet bulması da uzun sürmüyor. Helen, Coronation Caddesi’ne ilk çıktığında dokuz yaşındaydı. Sarışın güzellik, gösterişli bir model ve gerçeklik TV yıldızı olan isyankar Rosie rolünde büyüdü.
Aktris onun ekran baba Kevin sarılmak

Helen, sabun dünyasını 2011’de diğer projeleri ve çıkarları izlemek üzere terk edeceğini söylediğinde şok verdi. Aktris, uzun vadeli ortağı Scott Sinclair ile bir aileye başlayarak, 2015 yılında sevimli kızları Matilda’yı selamladı. Helen’in şüphesiz Corrie’ye dönüş yapmaktan heyecan duyması kuşkusuz. Eşbaşkan Brooke dönüşünü güvence altına almaya yardımcı oldu, şov patronlarına onun adına yaklaştı. Helen, tekrar sorulması için “ayın üstünde” olduğunu söyledi.
Rosie Webster’ın dönüşü kesinlikle olaysız olmayacak

“Bir süre geri dönmek istedim, bana e-postayla gönderdiklerinde çok memnun oldum,” dedi Helen Sun’a. “Anneciğe dönüşmek sizi değiştiriyor, size daha fazla amaç veriyor, bu beni çok daha mutlu etti, çok büyüdüm ve şimdi daha da olgunlaşmış hissediyorum.”

Hikaye: Helen bebek Matilda gelmeden önce intiharını düşünmüş olduğunu itiraf ediyor
Eski vahşi çocuk, polisin kapısını çaldığını görüyor

Karakterinden aktris şöyle dedi: “Bir köşe döndü Rosie artık izleyecek kadar sıkılmayacak olan daha çok sevimli bir tavırla döndü. Ben daha gençken Rosie’yi oynamaktan gerçekten hoşlanmadım. Hoşuma gitmedi, çünkü ne demek istediğimi biliyorsan durumlara gerçek hissetmedi “dedi.

One Reply to “Helen Flanagan büyük Koroner Sokak dönüşünü yapacak! Ilk bakışı görün”

serkan balcı

19 Kasım 2017 at 5:22 pm

güzel makale

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir