Açığa: Hırvatistan Brad Pitt uçan ziyaretin nedeni

Açığa: Hırvatistan Brad Pitt uçan ziyaretin nedeni
brad-pitt

Brad Pitt son zamanlarda görünüşte güneşlenirken ve yerel manzaraları almak için Hırvatistan’a solo ziyarette bulundu. Ama Hollywood yıldızı yaptığı gezi için başka bir motivasyon olduğu ortaya çıkmıştır. 52 yaşındaki Adriyatik kıyısında olası bir 1500000000 $ gayrimenkul projesini görüşmek üzere iş ortakları ile bir araya Sibenik gitti.

yıldızlı lüks villalar, golf sahası, mağazalar ve bir amiral gemisi otel yer alacak Zablace yeni bir gelişme siteyi görmek için alkışlanan mimar Nikola Basic ve yatırımcılar ile bir araya geldi. Önerilen planlar arazi için çağrı ve varolan marina sitesi tamamen de okul ve bir kliniğe yer alacak modern, ekolojik sorumlu tesisi haline getirilmesini.

brad-pitt
Brad Pitt, olası bir 1500000000 $ gayrimenkul projesini görüşmek üzere Hırvatistan’a solo ziyareti yaptı

Brad özel uçakla atlama ve ailesi ile birlikte olmak için geri gitmeden önce, Hırvatistan’da sadece bir gece geçirdi gibi gerçekten bir uçan ziyaret oldu. O daha sonra başlığı ile otelin Facebook sayfasında ortaya personel ile fotoğrafı çektirdi Sibenik, D-Resort kaldı: “Biz misafir olarak dünyanın en ünlü aktörlerinden biri olması için çok mutluyuz . ”

Brad ve eşi Angelina Jolie sadece geçtiğimiz günlerde ikinci evlilik yıldönümü kutlanan ve onlar bildirildi LA Beverly Hills Hotel’de bir araya samimi bir akşam zevk, bir low-key moda bunu. “Sadece ikisi vardı,” seyirci Us Weekly söyledi. “Onlar yemek yedik ve gece geçirdi ve bu oldu. Ertesi gün bıraktı.”

 

Brad ve Angelina Fransa’nın güneyindeki kendi bağ tesiste romantik bir törenle 2014 yılının Ağustos ayında evlendi – MERHABA münhasıran özellikli olarak! dergi. Bu samimi bir ilişki oldu; Çiftin altı çocuk tüm düğün Angelina’nın Versace gelinlik süsleyen kendi çizimlere sözü yazmak yardımcı gelen, günde önemli roller aldı.

“Bu gün rahat ve kahkaha dolu olduğunu bizim için çok önemli,” mutlu çift töreni söyledi. “Bizim çocuklar ve bizim aile için çok mutlu bir zaman paylaşmak için böyle özel bir gün oldu.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir