Alicia Keys’in ‘makyaj sanatçısı, parlayan makyaj ücretsiz cilt için yıldızın sırrı ortaya koymaktadır

Alicia Keys’in ‘makyaj sanatçısı, parlayan makyaj ücretsiz cilt için yıldızın sırrı ortaya koymaktadır

o makyaj ücretsiz gitmek için kararını açıkladı beri, Alicia Keys onun kelime sadık kaldı ve makyaj ürünleri ve döşeme hayranları onun sağlıklı, parlayan cilt ile hendek açılması, onun doğal güzelliği kucakladı. Şimdi, yıldızın makyaj sanatçısı Dotti Alicia çok parlak ve kusursuz görünümlü onu cilt tutar ne kadar ortaya çıkarmıştır.

 

Alicia Keys makyaj ücretsiz giderek fanlar wowing olmuştur

“Alicia, düzenli yüz alır akupunktur yapar ve o sağlıklı ve egzersizleri yiyor,” güzellik gurusu W Magazine söyledi. “O senin cilt dışarıdan büyük bakmak için dahili yatırım gerekiyor biliyor.”

Diye ekledi: “Bu sizin enerji işlemek nasıl da var o çok güçlü bir yerden geliyor ve o kendi içinde o süper önemlidir Ama o yapıyor seçimler ve o kullanıyor ürünler hakkında bir çok tür yerden geliyor öyle…. iyi bir ekip çalışması. ”

 

Make-up sanatçısı Dotti şarkıcı teni o kadar parlak görünümlü tutar nasıl ortaya

Buz: Alicia ten çok yumuşak görünümlü tutmak için, Dotti kullanışlı bir çözüm vardır. Bunu geldiklerinde “Şu anda, biz, cilt sıkın yüzeyine kan getirmek için buz bir sürü iş yapıyoruz. Temelde Eğer ihtiyacınız olan pop vermek. Ben buz bir yeşim silindirine sopa, bu yüzden temelde dondurma teninin üzerinde.

10 KEZ Alicia Keys ABD BÜYÜK SAÇ ENVY VERDİ

“Ben gerçekten, gerçekten ben kan ve yüzeye getirilen su ve enerji isteyen tüm bu alanlara çalışır. Bu hayat derisini getiriyor, pratik teni, dedirten ‘Merhaba. Seni seviyorum.”

 

Alicia son Twitter kararını savundu

Dotti kullanır olması gerekir başka doğal cilt o “tam bir salatalık, daha sonra gözün yakın hassas parçalarını gitmiyor, göz altı kemik ondan daha onu kaş kemiği daha yüksek posa ve hiçbir alt koyun” menfezler açığa salatalık olduğunu.

Alicia Lena’nın Dunham’ın Lenny Mektubunda için yazılmış bir açık mesajda, makyaj ücretsiz her gün gitmek için kararını açıkladı zaman bu yılın başlarında güzellik dünyasında heyecana neden oldu. yıldız cesur hareket için birçok kişi tarafından övüldü iken, o son zamanlarda ürünlerini giymeyi tercih edenler üzerinde bir yorumdur iddia eleştirmenler karşı kendini savunmak zorunda kaldı.

“Hepiniz, bana anti-makyaj olduğum anlamına gelmez ücretsiz makyaj olmaya seçerek,” ona 24100000 Twitter takipçileri açıkladı. “Yapıyor musun!”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir