Angelina Jolie çocukları aktörler olmak için çok utangaç ortaya

Angelina Jolie çocukları aktörler olmak için çok utangaç ortaya

angelina-kids

o ve kocası Brad Pitt, her ikisi de çok başarılı olan kazanan aktörler ödül, ancak Angelina Jolie çocuklarının henüz onların izinden güven varsa o emin değil itiraf etti. O yeni filmi Kung Foo Panda 3 onu altı çocuklar ile çalıştı ve o onları kendi dünyasına küçük bir fikir vermek için heyecanlandım.

Angelina 41 ve 52 yaşındaki Brad biyolojik çocukları Shiloh, 10, yedi yaşındaki ikizler Vivienne ve Knox ve onların kabul çocukları Maddox, 14, Pax, 12, ve 11 yaşındaki Zahara için anne bulunmaktadır. Çocukların denemek heyecan vardı – bir şey o başarılı animasyon filmlerde karakter Usta Kaplan’ı seslendirdi.

 

Angelina Jolie Kung Foo Panda Master Tigress sesi olarak geri döndü 3

O dedi ki: “Bu gerçekten eğlenceli oldu ben bunu yapmak yoktu ve bu sadece eğlence için birkaç satır olacağını ve onlar aktörleri olan ilgi değiliz, ama onlar filmlerin keyfini onlara Biz ‘.. birlikte bu küçük, çılgın dünyada olmak ve çocukları ile paylaşabilirsiniz eğer, gerçekten eğlenceli bir dünya ll. o serin Yani. ”

Herhangi bir destekleyici anne gibi, onların küçük panda parçalar için hatları dile getiren ise Angelina çocukları güvence – ama küstahça oyunculuk zor olduğunu onlar düşünmüyordu söyledim!

Çocukları film üzerinde çalıştı – ama Angelina onlar aktörler olmak için çok utangaç olduğunu düşünüyor

. Gerçekten, gerçekten iyi Sonra dedim ben onlar yapmaya gittiğini bilmiyordum ben onlar sessiz ya da sinir almak için gittiğini bilmiyordum “, ama yaptılar.: Angelina devam ‘İyi misin?’ ve onlar, ‘Oyunculuk en kolay!’ dedi Şimdi hayatımın o geri kalanı hakkında duymak için gidiyorum. ‘Davranıyor kolay, anne. Neden hep çok yorgun are you?’ ”

Ve Tomb Raider aktris potansiyel oyunculuk alanında kariyer peşinde değil düşünce, rollere Çocukları çekti pandaların olma fikri olduğunu düşünüyor. “Belki seslendirme için,” diye ekledi. “Üzerlerinde hiçbir kamera vardı çok mutlu etti. Ben onlar gerçekten utangaç kazanılmış olurdu düşünüyorum. Ama sadece bir panda bir ses yapmak ve olmaya gidiyoruz fikri nasıl hayır diyebilirim ki?”

DreamWorks Kung Fu Panda 3 11 Temmuz, Twentieth Century Fox Home Entertainment izniyle Blu-rayTM & DVD şimdi ve Dijital HD ™ kullanılabilir

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir