Arkadaşım Kuzey Kore defector

Arkadaşım Kuzey Kore defector

_90810718_mr_thae_gettyimages-458384074

Süper Islatıcıda babası
John Major Takım GB başarısı için kredi hak ediyor mu?
Çin otomobilleri verilen sıçan geçirmez “etek”
Londra’da bir Kuzey Koreli diplomat, Thae Yong Ho, üçüncü bir ülkeye iltica ettiğini Salı günü bildirildi. Batı Londra’daki banliyölerinde evde alışılmadık her zaman, diyor, görünüyordu – BBC’nin Kore muhabiri Steve Evans, Bay thae ile bir yemek ve konuşma paylaşımı hatırlar.
Ben Thae Yong Ho son gördüğümde biz Batı Londra’daki Acton onun favori Hint restoranı, bir köri yiyordu. Biz genellikle doktorların önerisiyle, yemek keyfini orta yaşlı erkekler çok düşünmek gelip bir durum öncesi diyabet tartışıyor olmuştu, çünkü aslında, pirinç olmadan bir köri yiyordu.
Onun GP kendisine doğru koşarak bir canavar olarak diyabet düşünmek gerektiğini söylemişti. O bunu yavaşlatmak olabilir ya da hızlandırmak olabilir, ama ona karşı o geliyordu. Pirinç ve diğer karbonhidratlar daha yakın daha hızlı canavar getirecek.
Bay Thae nerede şimdi bilmiyorum. Ben onun özel adresine bir e-posta gönderdi ama cevap hiçbiri geldi.
O Kuzey Kore denilen o Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti için bir diplomat olarak görev yaptığı ölçü sonunda bu yaz geri Pyongyang başlığı olacağını söyledi. Bana o ailesi, eşi ve oğlu ile dönmek için değil, onun niyeti olduğunu en ufak bir işaret gösterdi.
eşi golf saplantısı hakkında şikayet edince o tenis aldı
Ama o kadar İngiliz görünüyordu. O yüzden evde gibiydi. O kadar muhafazakar yani orta sınıf, yani şık görünüyordu. O suburbia güzel donatılmış olurdu.
Aslında, suburbia güzel sığacak etmedi. O Ealing’in yerel tenis kulübü geçen olmuştu ve yeni üyeler için soran bir işareti nasıl gördüğünü anlattı. O gitti ve katıldı ve tenis kulübüne sadık oldu.
eşi golf saplantısı hakkında şikayet edince o tenis aldı. sancaklardaki böyle bir milyon konuşmaları olmalı – eşi golf ya da onu ya söyledim. o atıcı indirdi olmadıysa, o Pyongyang kapalı idi.
Kuzey Koreliler için herkes, aşk için olduğu gibi (genellikle) tüm fethediyor. Bu yüzden golf çantasını indirdi ve tenis raketi aldı – tenis kulübü yakın olmak – Ona ev için daha fazla zaman ayrıldı.
Kuzey Kore’nin banliyö büyükelçiliği
resim başlığı
Kuzey Kore’nin Londra büyükelçiliği Sayın Thae yerel tenis kulübünün bir üyesi olan Ealing, batı Londra’da yer almaktadır
ve sağlık – Biz genellikle aile konuştuk. İngiltere’de Kuzey Kore diplomatların çocuklarının yerel devlet okullarına gitmek. Bazen İngilizce çocuklarının ilk kelime nasıl not “bunu yaparken Dur!” ya da “Yeter!” – Acton öğretmenleri yankılanan.
Bay thae oğlu, bir İngiliz üniversite halk sağlığı ekonomi alanında mezun oldu. Oğlu Pyongyang gerçekten dünya standartlarında bir şehir daha engelli park yeri oldu yapmak için gerekeni yaptığı çalışmalar sonucuna vardı.
Ben bu şeyler hiçbir uzman değilim ama şüpheci. Pyongyang ihtiyacı her şeyi, engelliler için daha fazla park alanı listenin üst değil. Daha arabalar, belki. Kesinlikle daha fazla özgürlük. Engelli otoparkı sonra gelebilir. Bu benim görüşüm.
Bay Thae bir ranza yapmış hikaye doğruysa, ben memnunum.
O rejimin, şüphe değil titreşimsiz sadakatsizlik herhangi bir ipucu verilmiş hiç. Eğer Kuzey Kore yetkilileri konuşunca Ama kırmızı çizgiler nerede olduğunu biliyorum.
salonImage copyrightM & M SAÇ ACADEMY Kim Jong-un Poster
resim başlığı
Bir Ealing kuaför bir reklamı Kim Jong-un koymak iki diplomat şikayet
onların aynı takım elbise altında şişkinlikler ile balta yüzlü erkekler – – Pyongyang güvenlik ajansı sertlik yanlılarının var ama bakım hizmeti verenler kiminle insan nişan mümkündür, dışişleri bakanlığından da vardır. Onlar rejime asla hain olsa yararlı olabilir. daha fazla hayatlarını değer daha – işlerini değer daha fazladır.
Ve bu yüzden Bay thae oldu – işinin kısıtları içinde yararlı. Ben, sanırım, kamu görevlilerinin kafasında hiçbir şüphe korku varken orada da olduğunu söylemek gerekir hakiki vatanseverlik ve ülkede bile gurur.
Bay Thae, kirli bir sürü iş yapmış Acton köri evinde bana böyle bir şirin yüzünü gösteren rağmen olmalı. o “kötü saç günü yok mu?”, başlığı ile Kim Jong-un resmi şikayet Londra’da berber dükkanında geldi iki kişiden biri oldu
O Güney Londra’da, New Malden Kore yerleşim bölgesindeki Kuzey Kore Ayrılanları takip ettiniz? Bilmiyorum, ama Pyongyang’ın despotizmin temsilcisi olarak işin bir parçasıydı.
O Albert Hall’da bir Eric Clapton konserine Kim Jong-un kardeşi eskortluk verenler biriydi – o bu videonun ilk birkaç saniye içinde görülen saçsız adam:
medya oynatıcı medya playerMedia oyuncusu Helpout atlamak. Basın Devam dönmek veya sekme girin.
Medya captionThis görüntüleri Londra’daki Royal Albert Hall’da Kim Jong-Chol (L) göstermek için görünür
Güney Kore medyasına göre, diplomat, çünkü kötü tanıtım karşı Pyongyang baskısı defected. onun büyük kredi – – Bu konuda BBC suçlu olabilir. Kuzey Kore son gezi sırasında, BBC raporları büyük ölçüde rejimi üzgün. Benim meslektaşım, Rupert Wingfield-Hayes, ömür boyu ülkeye men ve ağır iş almak için şanslı oldu.
Ben telefon görüşmeleri hayal edebiliyorum: “Eğer buna izin verebilir Nasıl?” “Neden kapitalist uşakları güven mi?” Zaten BBC’nin yeni Koreli Hizmet açılış savaş eylemi olarak görülebilir olacağını söylemişti.
Bay Thae olsaydı, ne yapardınız? Daha fazla istismar ve hatta ağır ceza alabilir veya İngiltere’deki ailenizle birlikte iltica, ya da belki de ABD için Pyongyang uçağa almak?
Bilmiyorum – ama bir casus romanı ya da bir film olması var. Bay Thae yer almış olabilir kötülük rağmen, onu seviyorum. Bu, belki de Bay Thae sessiz Amerikan küçük bir kasabasında yaptığı sonraki yıllarda sedasız tenis oynarken, mutlu sona bir film olmalı.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir