Bal G aşk arıyor! X Factor yarışmacı bekar ortaya

Bal G aşk arıyor! X Factor yarışmacı bekar ortaya

Bal G o tek olduğunu ortaya koymuştur ve aşk arıyor!

o da yerleşmek ve çocuk sahibi hazır – ve bu akşam programcının ilk canlı gösteri sahne alacak tartışmalı X Factor yarışmacı, sadece bir adam için uyanık olduğunu.

Bal G aşkı arıyor

“Ben aşk arıyorum, bekarım,” diye MERHABA dahil gazetecilere verdiği demeçte! Cuma günü online. “Ben … Temelde ben yerleşmek istiyorum ve çok yakında çocuk sahibi, gerçekten yakında çocuk istiyorum ama gerçekten … Ben şu anda rekabet odaklanan ve kulüpler kendi başıma çocuk sahibi olmak istemiyorum Ben çocuk sahibi düşünmeden önce bir ortak bulmak istiyorum. ”

35 yaşındaki rapçi, aynı zamanda o son üç yer verildi sonra mutsuzluk dile izleyicileri ele rekabetin kategorisinde ’25s fazla’.

“Biraz on my mind oynuyor,” diye itiraf etti. “Ama gerçekten ben sadece bir gerektiği, insanlar tabii ki var, online gitti olmamalıdır ‘derler ediyoruz insanları söyleyerek edilmiştir What About endişe değil, yarışma için benim şarkı odaklanarak, rekabet odaklanan oldum ‘geçirdiği ve şimdi mesajlar bakmak için zaman yok çünkü benim Twitter çok kızgın gider, ben gerçekten bir şey tepki yok, ama olumlu geribildirim bir sürü almak. ”

Bal G Cumartesi gecesi canlı performans olacak

çekici X Factor köşkte Bal G ile kaldıkları gösterisi, diğer yarışmacılar, her renkli kişiliği otantik ve sadece bir sahne persona olduğunu güvence, onun savunma gelmek için hızlı. Girls ‘kategorisinde canlı şovlar olan Gifty Louise, şunları söyledi: “Ben [Bal G] ciddi değildi ama biz evine taşındı daha ve ben Aman tanrım böyle aslında konum’ gibi oldu gerçek hayatta … o sahte değil gibi, o “aslında Bal G. var, aslında

Yeterince adil bazen o şapka ve güneş gözlüğü kapalı alacağım ve o her saç yukarı olacak ve malzeme o aşağı böylece toprak, yani serin … gibi O gerçek “, o yüzden beni şaşırttı: Fan favori Matt Terry dedi gerçekten o gerçek çünkü.

kendiniz olmakla ve kendini ifade ve bana istediğiniz ve bu kimin olma konusunda, ben kendisini ediliyor çünkü bu tür haksızlık gibi hissediyorum “ve bu bir sanatçı olmanın tüm budur: hayranlarından olumsuz ilgi hakkında konuşan, o Devam o ne yapıyor. “

One Reply to “Bal G aşk arıyor! X Factor yarışmacı bekar ortaya”

sevda handan

8 Ekim 2016 at 10:28 pm

güzel makale

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir