BAYANLARLA SOHBET

 

 130112545

Olgun Bayanlarla Sohbet

olgun kadınlarla sohbet

Olgun kadın tabiri sizin için hayalinizde nasıl bir şekil oluşturuyor bilinmez ancak olgun kadın düşüncesi; nesillerdir erkeklerin aklını kurcalayan ve merak uyandıran durumlardan biridir. Olgun kadınların diğer kadınlardan farkı nedir gibi sorulara cevap arandığı da bir gerçek. Dilerseniz, olgun bayanlarla sohbet etme ve olgun kadın olma konusundaki küçük sırları size açıklayalım.

Olgun kadın neden popülerleşti?

olgun-sohbet

Klasik teoriye göre, erkekler kadınları nesillerin devamlılığı için genç olanlarından seçerlerdi. Ancak bu durum, sosyal yaşam geliştikten sonra farklı bir boyuta kaydı. Aslında erkekler; çocuk için kadın değil; yaşamak için kadın aramaktaydılar. Araştırmalar ile genç erkekler; kendilerinden küçük genç kadınları değil, 40 yaşlarının üzerinde olgun kadınları seçmişler. Buna günlük hayatta en çok olgun kadınlarla sohbet

arayışında olanları gösterebiliriz. Olgun bayanlarla arkdaşlık etme isteğinin temellerine ise madde madde şu şekilde inebiliriz.

Tecrübe durumu: Deneyim her zaman ilişkilerde ön planda olmuştur. Bayanlarla sohbet eden erkeklerin de önceliği, her zaman deneyimli olanlar olmuştur. Orta yaşlara gelmiş bir kadın; eşinden dolayı yada sevgililerinden dolayı birçok sorunla karşılaşmış ve bunlara çözüm bulmuştur.

  • Burada araya girmekte fayda var. Klasik anlayışa göre; olgun kadın tercihinin en büyük sebebi cinsel yaşamdır.

Erkeklerin artık tecrübesiz bir şekilde yetişmesi ve kadınların çok fazla beklentiye girmesi; erkeklerin korkuyla dolmasına sebep olmuştur. Kadınını sosyal, ailesel, fiziksel ve duygusal yönden doyuma ulaştıramama endişesi, belki de erkeklerin olgun yani deneyimli kadınlara doğru yönelmesini sağlamıştır. Tecrübeli olgun bayanlarla sohbet
şu anda çokça erkeğin isteği durumundadır.

Not: Sohbet

 sayfamıza göz atarak yeni arkadaşlar bulabilir ve olgun bayanlarla sohbet edebilirsiniz.

Bilgelik durumu: Kadınların 7 alt kimliğini Haz kitabında ortaya çıkaran Seda Diker; piramidin en tepesinde sahip olması gereken tüm özellikleri barındıran kadınları tutar. Bilge kadın olarak adlandırılan bu kadınlar; neyi ne zaman yapacağını, ipi ne zaman eline alıp bırakacağını, ne zaman utanıp utanmaz olacağını; kısaca kontrolü nasıl ele alacağını bilirler. İşte bu durum; erkeklerin ilgisini çeken durumlardandır.

  • Eğer olgun bir kadın olmak isteyen bayanların, Seda Diker’in Haz kitabını okumalarını tavsiye ediyoruz. İçerisinde örnek alınabilecek ve size yön verebilecek çok fazla konu bulunmaktadır.

haz

 

 

Biyolojik faktörler: Birçok erkeğin olgun bayanlarla sohbet etmesindeki sebep, fiziksel güzelliktir. Yıllanmış kadın tabirini kullanmak ne derece doğru bilinmez ancak, göğsü gökyüzüne bakan kadınlardan daha çok olgun kadınların güzelliği ön plana çıkmaktadır. Fiziksel güzellikte önemli olan mükemmeliyetçilik değil, yaşanmışlık ve vücudun parlaklığıdır. Kullanılmışlığıdır.

Ayrıca kadınların biyolojik faktörler yüzünden en verimli, güzel ve duygusal dönemleri; orta yaşlar olmaktadır. Bu da ayrıca kadınların çekiciliğini arttırmaktadır. Daha bakımlı bir vücut, daha parlak bir beden ve daha çok gösterilebilir bir beden yüzünden; erkeklerin tercihlerini etkilemektedir.

Basit ama yapılabilir sebepler: Yaşanmışlık ve tecrübeler, daima özgüveni getirir. Bilgisiz birine hükmetmenin ve onu yönlendirmenin rahatlığı ise cabası. Olgun kadınlar, acele etmezler. Yutarlar çoğu şeyi. Bu da onların bilgeliğini ön plana çıkartır. Ki bir erkek için bilgelik sıfatı, düşüncelerini en çok tetikleyen durumlardandır.

Siz de Sohbet

olgun bayanlarla yapabileceğiniz sitelere göz atabilirsiniz

SohbetChat

2 Replies to “BAYANLARLA SOHBET”

James

19 Ekim 2015 at 12:10 pm

admin diyor ki:Kızlarla kamerada sebhot edebileceğiniz gf6rfcntfclfc ve sesli sebhotin merkezi olan gf6rfcntfclfc arkadaşlık sitemize f6ncelikle hoş geldiniz. Hoş vakit gee7irebileceğiniz ve keyifli sebhotler edebileceğiniz web sitemizde bayan arkadaş bulabilecek ve karşılıklı kamerada sohpet edebileceksiniz.Sesli sebhot sitelerinde yep yeni bayan arkadaş bulabilir ilk defa sebhot edeceğiniz ve arkadaşlık kurabileceğiniz bayan arkadaş bulabileceğiniz kameralı chat odalarına bağlanmak isterseni sebhote giriş resmine tıklayarak tfcrk veya yabancı kadınların kamerada sebhot ettiği gene7 olgun dul bekar bayanlarla sebhot etmek ie7in hemen sebhote odalarına bağlanınız.dcstelik sesliroom’a fcye olmadan fccretsiz bir şekilde fcyeliksiz chat yapabilirsiniz misafir girişine (Rumuz) yazarak sebhot odalarına baglanabılırsınızSohbetin merkezi olan kameralı sebhot odalarımızda iyi sebhotler etmenizi diler hoş vakit gee7irmeniz dileğiyle..

Reply

ferdi05453676612

28 Ağustos 2017 at 10:50 pm

selam pasifim aktif arıyorum varmı guclu icime girip
mutlu edecek aktif kalın damarlı olan yazsın yada arasın
sakso cekmeyi severim sikilmeyide severim

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir