Binky, bebek Hindistan’ın sevimli fotoğraflarını paylaşıyor – fotoğraflara bakın!

Chelsea’de doğan yıldız Binky Felsead, kızı Hindistan’ın sosyal medya takipçileri ile birlikte yeni fotoğraflar paylaştı. Made in Chelsea yıldızı kızını 12 Haziran’da dünyaya hoşça vakit geçirdi ve şimdi bebek Hindistan ve eşi JP ile kendi reality show’unda görünmeye başladı.

Binky Felstead ve Josh Patterson yeni TV şovu hakkında konuşmak

Cuma günü Instagram sayfasına giderek Binky, adını pembe olarak yazmış olan giyim markası My 1st Years tarafından kişiselleştirilmiş bir havluyla sarılmış küçük Hindistanlı bir tatlı yayınladı. Binki şunları yazdı: “Hindistan’ın kişiselleştirilmiş havlusunda ne kadar görkemli göründüğünden pek emin değilim! @ My1styears teşekkürler. ”

Yıldız hayranları, birinin yorumladığı sevimli resme hayran kaldı: “Aww, çok sevimli. Adını çok seviyorum çünkü ben daha çok Hint’im 🙂 🙂 Tanrı küçük olanı korusun. “İkinci bir takipçi şöyle dedi:” Ne mükemmel bir küçük düğme !! Bir bebeğe sahip olmak ne kadar eğlenceli. “Üçüncüsü yazdı:” Çok şirin! @binkyfelstead, güzel bir bebek yaptınız! “Ve aktris için yeni TV dizisinde bir soru vardı:” Binky’nin ve jp’nin bir sonraki bölümü ne zaman? Ben de bekliyordum! İleriye bakıyorum. ”

Binky, Cast’in Chelsea ve Binky’nin arkadaşları Rosie Fortescue tarafından Made in yapıldığını gösteren Instagram hikayelerinde Hindistan’ın başka bir fotoğrafını paylaştı. Bütün insanlar beyaz renkte giyinirken, arkadaşlar öğle yemeğini bir restoranda yiyerken Rosie’nin kucağında barışçıl bir şekilde yattılar. Binky resmi resmetmişti: “Kızlarla öğle yeme.”

Rosie-Fortescue
Bebek Hindistan ile Chelsea yıldızı Rosie Fortescue’da

Binky ve erkek arkadaşı JP, bebek Hindistan’a ilk kez anne olmaktan beri dokuzuncu sıraya yerleşti. Chelsea’de doğan çift yeni gösteri, izleyici kitlesini izleyerek gözyaşı döktüğünü itiraf eden izleyicilerle büyük bir isabet kanıtlıyor. Bu, çiftin doğum öncesi son dakika hazırlıklarıyla uğraşmasını ve doğum öncesinde mücadele ettiğini görüyordu. Bebek Hindistan.

Hindistan, 12 Haziran’da saat 12: 00’den hemen önce, Duchess of Cambridge’in Prens George ve Prenses Charlotte’ı ağırladığı Paddington’daki St Mary’s Hastanesi’ndeki Lindo Wing’de doğduğunda 7lb 13oz’da tartıldı. “Bu bir rüya işiydi,” diyor Binky. “Çığlık atmayan ya da ağlayan hiçbir şey yoktu ve bir filmde olduğu gibi değildi. Her şey çok hızlı geçti. ”

 

Kordonu kesen Josh şunları söylüyor: “Doğduğunda gözyaşlarına boğuldu … Eşinizin doğum yaparken gördüğünüzde kendiniz için daha önce hiç hissetmediğiniz duygular hissetmiş oluyorsunuz. Onun için ne kadar hayran kaldığını anlatamam … bu, kalbimde yeni bir his “dedi.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir