Chatroulette Sohbet Kullanıyor Musunuz?

Chatroulette Sohbet Kullanıyor Musunuz?

Türkiye’nin En Kaliteli Sohbet odaları ve Chat Odaları Olarak Sizlerin Hizmetinizde.

Chatroulette gibi siteler ilk ortaya çıktığında, bir çok insan çok kısa süreliğine trend olacağını ve pekte tutmayacağını savunmuştu. İnsanların rastgele sohbet sitelerini kullanmaktan sıkılacağını ve zamanla bu gibi sohbet sitelerinin internetin tozlu rafları arasına katılacağını öne sürmüşlerdi ancak tam olarak böyle olmadı. Bir çok insan hala aktif olarak rastgele görüntülü sohbet sitelerini aktif olarak kullanmaya devam ediyor.

 afyon-sohbet-odalari1

Bayanlarla kameralı sohbet siteleri insanlara neşeli muhabbetlerin yanında sosyal bir ortam da sunuyor ve bu siteler sürekli gelişerek ve sayıları da artarak hayatlarına devam ediyor. Chatroulette’nin sahibi Andrey Ternovsky sürekli olarak güncellemeler yaparak sistemi geliştiriyor. Bu güncelleştirmelerin çoğu ön yüze yansımadığı için doğrudan göremiyoruz ancak arka tarafta yapılan güncellemeler ile daha hızlı Sohbet ve daha kaliteli bir hizmet alıyoruz. Bu kadar çok insanın kullandığı bir site üzerinde bir çok sorun da oluşuyor ve bunlar için de çözümler üretiliyor. Çıplaklık, ırkçılık ve radikalizm gibi konuların kullanıcı kitlesini rahatsız etmemesi ve kaliteli bir sohbet için bu siteler kendilerini sürekli geliştiriyorlar.

 

Zamanında epey bir vaktinizi ayırıp daha sonra kullanmayı bıraktıysanız ya da hala kullanıyorsanız -ki sizin gibi milyonlarca insan her ay bu siteyi kullanıyor- bilmelisiniz ki kameralı sohbet hala capcanlı ve eğlenceli bir şekilde işleyişini sürdürüyor. Eğer daha önce rahatsız olduğunuz bir sebeple kullanmayı bıraktıysanız ve yeni arkadaşlar edinmekten vaz geçmemişseniz, arada sırada bu siteyi kontrol ederek; istediğiniz düzenlemelerin yapılıp yapılmadığına bir göz atabilirsiniz. Bir çok rastgele sohbet sitesinin geliştiğini, değiştiğini arkadaş ekleme, çoklu kameralı sohbet gibi özellikler eklemelerinden takip edebilirsiniz.

 

Eğer özellikle chatroulette kullanmak istemiyorsanız, chatroulette benzeri siteler sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

  chatroulette kızlarla sohbetkamerali chatomegle canlı sohbet

 

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir