Chris Hemsworth en iyi şekilde evlilik sorun raporlarını kapanır

Chris Hemsworth Elsa Pataky yaptığı evlilik mümkün olan en iyi şekilde kayalar üzerinde olduğunu, bu söylentilere cevap verdi.

33 yaşındaki aktör eşi ile cennet gibi bir fotoğraf paylaşımı ve komik bir başlık ekleyerek raporları kapattı.

bir teknede poz ve denize bakan, Chris Instagram yazdı: “@womansdayaus ve diğer yanıltıcı çıkışları göre yeni eşi arıyorsunuz Bal hala bana doğru ?! @elsapatakyconfidential #thanksfortheheadsup seviyorum!”.

 
“Yeni bir eşi arıyorsunuz,” Chris şaka

“Hahahaha, bu gerçekten komik!” Başka şaka yaparken, bir takipçi yorumladı: “. Yeh u adamlar bir araya sooo mutsuz görünüyorsun”

Elsa benzer, onların evcil köpek ile sarılma lovebirds bir fotoğraf gönderme yazarak cevap verdi: “Her zaman ve sonsuza kadar !!”

Hindistan, dört ve iki yaşındaki ikizler Tristan ve Sasha – Chris ve Elsa, 40, çift ve üç çocuk gurur ebeveynler 2010 yılında düğüm bağladılar.
“Her zaman ve sonsuza dek!!” Elsa yazdı

Raporlar, ancak onların evlilik sorun olduğunu iddia hafta sonu su yüzüne çıktı.

“Kaynaklar çifti evlilik zaman aramak için bir sonraki ünlü çift olabileceğini söylüyorlar, ve kayaların üzerindeki ilişki, içerdekilerin Chris ve Elsa neredeyse ayrı hayatlar yaşıyoruz ki,” Avustralya’nın Kadınlar Günü bu Hollywood’un en “olacağını merak bildirdi Bir sonraki büyük bölünme “.
çift birlikte üç çocukları var

Raporda Elsa ailesini görmek için, geçen ay İspanya’ya üç çocuk götürdü Madrid doğumlu bir “yakın arkadaşı” şüpheli şeyler ters olduğunu söylemek için gitti. Ragnarok Chris arada, Thor film Avustralya’da kaldı.

Chris çarpıcı eşi aşkını ifade etme konusunda çekingen olmamıştı. aktör Günaydın İngiltere’ye açığa Elsa karşıladıktan sonra sadece birkaç ay önerdi. Sadece, bu mantıklı, “Bu hızlı oldu ve sadece sağ hissetti dürüst olmak gerekirse bunun herhangi hiçbir büyük planı yoktu, biz tatile vardı ve biz ‘neden biz de evlenmeye değil mi?’ dedi ve sonra bir sonraki dakika … “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir