david-beckham David Beckham Romeo, Cruz ve Harper fotoğrafını paylaşan – tatlı pic görmek

bu nedenle bu Beckham ev bir Pazar gibi görünüyor şeydir.

David Beckham hayranlarına ailesi hayata nadir fikir veren, onun resim-mükemmel bir hafta sonu bir fotoğraf paylaştı.

Onun Romeo, 14, Cruz, 11 gösteren bahçe ve beş yaşındaki Harper Öznur yapıştırma bir çırpıda göndermek için Instagram aldı baba-of-dört.
“Bu Pazar sevdiğim parçası,” David yazdı

onun kardeşleri için yapılan onların baba Kahvaltı pişirmek için onlar bekledi ise onun anne Victoria’nın izlerini takip ediyor Cruz, gitarıyla tıngırdatmaya canlandırdım edildi.

“Bu Pazar en sevdiğim parçası babasının haşlanmış yumurta ve askerler için bekleyen iken 7 am ağabeyi ve kız kardeşi için bir şeyler oynamak benim küçük adam dinliyordu …” David, 41 yazdı.
Onun en küçük oğlu Cruz ile emekli futbolcu

Bu Davut küçük oğlunu Cruz övdü ilk kez değil. emekli futbolcu videoları ve genç okul çocuğu fotoğrafları acapella şarkı, dans ve onun gitar çalmaya paylaştı.

Eşi Victoria yakın zamanda Hollywood’un dışında hiçbiri, bir stüdyoda pratik Cruz bir çırpıda yayınlanmıştır. tomurcuklanan şarkıcı yıldızlık ulaşmak amacıyla gitar dersleri alarak söyleniyor.
Içeriden, daha önce Sun söyledi: “Cruz müzik ile doğal yakınlık vardır ve o gitar öğrenmek için umutsuz oldu Aylarca dersleri geçirdi ve sürekli boyunca şarkı, uzak tıngırdatmaya edilir..

“Açıkçası o hala gitmek için çok var, ama orada potansiyel kesinlikle var. O doğal sahne varlığı var.”

. Davut önce MTV söylüyorum, oğlunun müzikal yeteneklerini yaptığı sürpriz dile getirdi: O yüzden o çok iyi bir sesi vardı biliyordum şarkı seviyor “Biz aslında o ne büyük bir ses etmemişti ama o Bardaklar şey yaptım bu tür şaşırtıcı oldu. kesinlikle orada yetenek biraz var. “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir