David Bowie’nin ölümünden beri Iman braves ‘ilk gecesi’

Lman, kocası David Bowie’nin ölümünden yaklaşık sekiz ay sonra Çarşamba akşamı düzenlenen ilk halka açık etkinlik için istifa etti. Emekli süper model, şarkıcı olmadan hayata geçirmeye devam ediyor ve New York gezisinde cesur bir yüz vermeyi başardı.

Iman’ın Instagram’a yazdığı gibi, “geçen yıldan bu yana bir etkinliğe katılan ilk gece” idi. David 69 yaşında ocak ayında ne yazık ki vefat etti.

Iman, Tom Ford’un samimi New York Moda Haftası programına davet edildi ve burada dokuz yıllık güzelliği olan Cindy Crawford ile yeniden bir araya geldi. Arkadaş modeli ile bir selfie çektikten sonra şöyle yazdı: “Bu gece @tindford ile bu akşam @tomford!”


Iman, Tom Ford’un samimi New York Moda Haftası programına katıldı

Yıldızlarla dolu misafir listesindeki diğer isimler arasında Cindy’nin kocası Rande Gerber, Anna Wintour, Julianne Moore, Zeyn Malik, Naomi Campbell, Tom Hanks ve Rita Wilson yer alıyor. Zeyninin kız arkadaşı Gigi Hadid de gösteriye girdi.

69 yaşındaki İman, gece yarısı mavi kadife bir takım elbise ve kocasının adını taşıyan bir kolye giyen büyük gecesi için sansasyonel görünüyordu. Hazırlandığı sırada bir yüzüstüği paylaştı, yüzü hoş bir şekilde yapıldı ve saçları havluyla sarılmıştı.

Dolaplarını konuşturacak ünlüler
Emekli süper model Cindy Crawford’la bir araya geldi.

Bu yıl İman için zorlu ve zorlu olduğunu kanıtladı. Kocası öldükten üç ay sonra, Iman annesi Maryan Abdulmajid’i kaybetti.

Haziran ayında Iman, heyecanlı bir geribildirim fotoğrafı Twitter’da yayınlayarak kendisinin ve David’in 24. evlilik yıldönümünün ne olacağını işaretledi. Görüntü, bir fotoğraf çekimi sırasında çekilmiş gibi göründü ve alt kısımda yazılı “Benim için en iyi şey sizsiniz” sözcüklerine sahipti.

Iman-insta
Iman’ın “bir etkinliğe katılması için ilk gece” idi.

Geçtiğimiz ay Iman, David’in tek çocuğunun – 16 yaşındaki kızı Lexi Bowie’nin – bir fotoğrafını paylaşma nadiren harekete geçti.

Lexi, hayatının çoğunu spot ışıklarından uzak tuttu ve 2000’de doğduktan sonra Space Oddity şarkıcısı halka yönelik gözlerinden çekmeyi seçti ve dikkatini ailesine odakladı.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir