destek mesajları için Charlie Webster teşekkür fanlar: ‘onlar gerçekten içime yardım ettik

O Olimpiyat Oyunları için Rio sıtma süre ile ağır hasta alındıktan sonra Charlie Webster onun durumuna fanlar güncelledi.

Sadece Eylül ayı başında hastaneden taburcu edildi sunum, hayranlarına ve o iyileşmekte olduğunu, iyi sempatizanlar güvence kurtarma yolunda kendini bir çırpıda paylaştı.

Charlie onu kurtarma fanları güncellendi

iyi kurtarma kardeşim ile izlerken televizyonda sarılmış “Cumartesi gecesi onlar gerçekten içime yardım ettin teşekkürler tüm bakım mesajlar için:. kardeşi arka planda yaptığı telefon okuma ile boy hırka snuggled ise poz o çırpıda başlığıyla..

33 yaşındaki bir 3,000 mil sadaka döngüsü yolculuk tamamladıktan sonra ise Rio yaşam desteği konuldu ve başlangıçta annesi açıklayan birlikte, sıtma nadir soyu olduğu keşfedildi önce şiddetli dehidratasyon muzdarip olduğu düşünülen “En kötü zaman hayal” olarak dönem.

Charlie de annesinin okul öğrencileri tarafından yapılan bir olsun kuyu kitabın bir çırpıda paylaştı. “Benim anneler yıl 4 çocuk yapımı Harika küçük kitap” diye fotoğraf başlığıyla. “Mesajlarının tam, size yardımcı olamaz ama gülümsemek olamaz – hastane bugün danışman ile bir araya & şeyi gözden böbreklerin Hadi yapabilirsin Sinir.!”

Charlie’nin annesinin sınıf onu olsun iyi bir kitap yaptı

Hastaneden taburcu olduktan sonra, o onu desteklemek için orada olmuştu herkese teşekkür etti.

“Hey, 5 hafta sonra ?! kim tahmin, hastaneye, hayatta yokum ve nihayet (hatta benim böbrekler yavaş yavaş geliştirmeye başladı) kurtarma!” dedi.

“Büyük bir anlamıyla hayatımı kurtardığın için doktor Rio ve St James olağanüstü NHS ve tüm harika personeline teşekkür ederiz. Kız kardeşime tarafından olmuştur tüm destek ve aileme mesajlar ve arkadaşları için çok minnettarım yan boyunca. Büyük aşk. “

2 Replies to “destek mesajları için Charlie Webster teşekkür fanlar: ‘onlar gerçekten içime yardım ettik”

kenan

28 Eylül 2016 at 5:19 am

slm

Reply

kenan

28 Eylül 2016 at 5:23 am

slm arkadaslar ben fulaktifim evli cifler ve pasifler arayin memnun kalirsin ayni zamanda am yalamayi cok severim cok gizliyim kapaliysam mesaj atin dönus yaparim arayin pisman olmasin

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir