Evde Yalnız Oyuncu John Heard 72 yaşında öldü Aktör, en iyi Macaulay Culkin’in Kevin’in babası olarak biliniyordu.

Evde Yalnız Oyuncu John Heard 72 yaşında öldü
Aktör, en iyi Macaulay Culkin’in Kevin’in babası olarak biliniyordu.

Amerikalı bir haber sitesi olan TMZ, yıldızın bir hizmetçi servisi tarafından bir otelde ölü bulunduğini bildirdi. Filmde, John McCallister, babası Peter McCallister’in rolüyle tanınan aktör John Heard’ı 72 yaşında öldü. Polise otelin çağırıldığı ancak aktörün öldüğü açıklandı. Ölümün kesin nedeni şu an bilinmiyor, ancak şüpheli olarak değerlendirilmiyor. TMZ, John temsilcisinin Çarşamba günü yıldızın “küçük sırt ameliyatı” geçirdiğini ve otelde iyileştiğini söylediğini ortaya koyuyor.

john-duydu
Aktör John Heard, ne yazık ki öldü

John’un ölümü, kendisini Big ve Gladyatör gibi hit filmlerde rol aldığı ve The Sopranos ve Miami Vice’deki televizyon bölümlerinden tanıyan oyunculuk dünyası için büyük bir kayıptı. En çok, dünya çapında oldukça popüler bir film dizisi olan Home Alone filmlerinde babası karakteriyle tanınıyordu. John, eski kız arkadaşı Melissa Leo ile bir oğlu John Matthew Heard’ın arkasında bıraktı ve Max ve Annika adlı iki çocuğu, eski karısı Sharon Heard ile birlikte bıraktı.

evde yalnız
John Heard, Evde Yalnızlık Filminde Baba Oynadı

Tribünler, Twitter’da yıldız için sular altında kaldı. Bir fan yazdı: “RIP John Heard. Harika bir aktör ve çok tatlı bir adam. Düşüncelerim ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. “İkinci bir hayran şöyle dedi:” Ne kadar kötü bir film ya da bir T gösterisi olursa olsun, John Heard’ın bir sahneye çıkıp düşününce görmesini bekliyordunuz, “Gelecek birkaç dakika müthiş.”

Başka bir takipçiyle birlikte daha fazla taziye sözleri vardı: “John Ev Alone filmleri için en ünlülerden biri olarak duyuluyordu, ama benim için her zaman” Big “filminden” eski canım bilmiyorum “eski oğlan olacaksın. RIP “yazmıştı. Ve bir hayran şöyle yazdı:” RIP #johnheard – harika performanslar için teşekkür ederim! #HOmeAlone ve #Big – favour “.Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir