Frankie Köprüsü kocası Wayne destek Avustralyalı için makyaj ve öğretmenlerinden vardır gerek yok

frankie Köprüsü Ben bir Ünlü kulüpler o katılır olarak Avustralya kocası Wayne Bridge desteklemek için tatlı bir çırpıda vardır at … İşte Out Of Me Get giydi!

Cumartesi grup üyesi o zaman onu 748 bin Instagram takipçisi ile paylaşılan selfie için pouted ve fotoğraf başlığıyla: “Senin hakkında bilmiyorum … ama izlemeye hazırım @itvimacelebrity #teamwayne #ready #jungle # nomakeup #messyhair, “bir yılan emoji eşliğinde.

frankie-1-a
Frankie kocası için ona destek gösterdi

gururlu karısının fanlar hemen bir yazı ile, Wayne destek verdi: “O gerçek bir güzel adam arayan genelinde gelir Wayne izlerken Loving, umut o tüm yol gider,” başka ekledi ederken: “Bu dizi Loving, senin koca görünüyor güzel bir aile adamı ve hayranlarına ilham sizin arayışı, inanılmaz bir anne arayan, güzel çocuklar, ben o kadar hakiki olduğu gibi Wayne bu kazanma görebilirsiniz. ”

oğlunun Parker uyku almak için mücadele olarak kocasını eksikti ne kadar 27 yaşındaki geçenlerde ortaya koymuştur. O, onu uyanık oğlu bakarak yazma kendini bir fotoğraf paylaştı: “waynebridge03 @ tüm Bush Tucker Denemeler Of ben zor bir yatak #imaceleb #toddler #dadproblems geri onun yerinde almak olacak düşünüyorum yüz etmektir.! #missyou #stolehistshirt. ”

 

Frankie kocasını eksikti ortaya

Wayne orman girmeden önce ailesini bırakarak hakkında konuştu ve nasıl eşi gösteri görünmesini onun kararına tepki gösterdi. Dedi ki: “Ben eşim ile bu konuda konuştuk, o daha önce böyle bir şey yapmadım Çünkü O ilk başta oldukça şaşırdım gitmedi, ben pişman olacağını biliyordum ama o ben zevk umuyor. .. aşk Frankie o onlardan uzak olmak zor olacak ama denemek ve yapacak meşgul – özellikle … Bu benim çocuklar uzak olmuştur ve futbol oynuyor durduruldu çünkü, ben baba bakımı cesaret yapıyor en uzun onları gururlu. “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir