Georgia Jagger boyalı saçlar bir sonbahar pastel turuncu gölge

Georgia Jagger boyalı saçlar bir sonbahar pastel turuncu gölge

onun saç rengi ile deneme geldiğinde Georgia Jagger korkusuz, ve o bir kez daha cesur yeni bir görünüm ile güzellik hisselerini artırdı var. 24 yaşındaki o sadece sonbaharda zaman içinde kendi kilitler çarpıcı bir makyaj için göz alıcı bir pastel turuncu gölge boyalı etti
Georgia Jagger bir “blorange” gölge tercih etti

İngiliz güzellik son haftalarda bir kalın kırmızı turuncu gölge sallanan, ama o onun doğal sarışın renkli bir “blorange” gölge adlandırdığı içine rengini yıkayarak göz tonda olduğunu ortaya çıkarmak için geçtiğimiz hafta Instagram aldı olmuştur onun TRESSES bazı geliyor.

Gürcistan ona görünüm elde yardımcı olmak için ünlü saç stilisti Alex Brownsell döndü, ama o da bir kez daha “ileri deneylerde” renk yıkanmış olduğunu ortaya Çarşamba günü olarak Mick Jagger’ın kızı daha hafif gölge istediğini görünüyor.
O son haftalarda cesur turuncu tonlar sallanan oldu

Gürcistan onu marka sarı saçları ile ünlü olsa da, bu onun bir saçak veya boyama saçlarını gökkuşağı renkleri bir karışımı kesme olsun, dramatik makeovers ile döşeme taraftarları geçmişte onu durdurdu değil.

 

Genç yıldız da onun sinirli kişisel tarzı ile dikkatleri üzerinde topluyor ve son zamanlarda onun kendi şey yapmak yerine, belirli trendleri takip etmek tercih ettiğini ortaya koydu.

 

O marka sarı saçları ile ünlüdür

“Sen trendleri takip etmek gerekmez,” Bana merhaba dedi! New York Etkinliğin Güneş Hut tonları. “Her zaman iyi bakacağız şeylere yatırım. Aksesuar ile eğlenin. Ben her zaman yeni ayakkabılar, güneş gözlüğü ve mücevher satın. Ben aksesuarları hakkında daha fazla savurganlık ve elbiselerimi soğutulmuş tutmak.”

Böyle Rimmel ve Mulberry gibi büyük markalar için kampanyalar içeren etkileyici bir modellik kariyerine övünme rağmen, Gürcistan, o -ama değil bir aktris olarak film endüstrisinde bir rota olarak kabul ettiğini itiraf etti. “Ben kamera arkasında daha fazla şeyler içine giderdim” dedi. “Ben daha onları olmaktan çok bir film üzerinde çalışma içine değilim.”

One Reply to “Georgia Jagger boyalı saçlar bir sonbahar pastel turuncu gölge”

sevda handan

8 Ekim 2016 at 10:37 pm

güzel makale olmuş

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir