Google Filitre Uygulamalari

Google Filitre Uygulamalari

Türkiye’nin En Kaliteli Sohbet odaları ve Chat Odaları Olarak Sizlerin Hizmetinizde

Google-Filitre-Uygulamalari-180x300

Google Filitre Uygulamalari bildiginiz gibi website sahibi olan herkesin korktuğu bir durumdur
yaptigi muzun  arastirmalar sonunda sizlerle, ogrendim
Google Filitre Uygulamalari ile ilgili bilgiler vermek istiyorum.
birinci olarak web siteleri en fazla hangi filitreye giriyor bir bakalim.
Google Bomb
Google Sandbox
Google -60, -30, -90 vb Filtresi
6.
sıra filtresi
Yabancı Dil Çeviri Hatası
Backlink uygulamalari
Keyword stuffing
Black Hat SEO
Bunlar baslica
Google Filitre Uygulamalarinin isimleri.
Eger sizlerde sitenizin buturlu ilerlemedigini veya sitenizde hizli bir dusu oldugunu
farketmis ve keyword olan kelimenizde dusus yasadiginizi farkettiyseniz
bu ban cesitlerini ve nedenlerini bir gozden geçirmenizde fayda var.

Tam olarak konuya girmeden önce bilmeniz gereken küçük dokunuşlar ile sitenizin eksiklerini kolaylukla düzelte bilirsiniz örneğin sitenize yapacaginiz ufak sorgularla, sitenizin ne konumda olduğunu ve sitenizdeki eksikleri rahatlıkla göre bilirsiniz mesela SEO sorgusu yapan bir kaç sağlam site adresi bulunmakta ve siteniz için en yapmanız gereken SEO çalışmalarının dökümanıyla sizlere göstermektedir. Google her zaman SEO puanı yüksek olan ve kodlama hatası en az olan siteleri sevmektedir. Son zamanlarda birde telefon uyumlu temalarda googlenin dikkat ettiği husulardan birtanesi olmuş durumda.

Sitenizin hızlı açılması, sitenize index almaya gelen botların rahatlıkla ve kolay bir şekilde index almasını sağlamak için sitenizde iyi bir çalışma yapmak durumundasınız.
Simdi hep beraber bazı sorgulama sistemlerine bakalim ve neler yapa bileceğimizi hep beraber görelim.

Öncelikle Sitenize Seo Analizi yaptiniz mi?

Yada Sitenize Link Uyumu Kontrolu yaptiniz mi?

Bunların dışında Keyword density yogunlunu ölçtünüz mü?

Peki Sitenizde kaçtane Back linlere sahipsiniz baktiniz mi?

Yukarda saydığımız bu sorgulamaları sitenizde hiç yaptınız ve inceleme sonuçlarını konturol ettinizmi eğer bu sorgulamaları yapmadıysanız, hemen bu sorgulamaları sitenize tapmanıza tavseye ederiz ve sitenizi uygun bir konuma çıkara bilirsiniz.

Bunların dışında daha bir çok sorgulama çeşidi bulunmaktadır ve sizlere yardımcı olacak bir çok küçük destekler yer almaktadır. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bütün site çelışmalarınızı sitenize ban yedirmeden önce yapmanızı ve site analizinizi sürekli ve düzenli olarak yapmanız sitenizin eksiklerini erkenden görmenize yardımcı olacaktır.

Google’den uyarı almadan ve ban yemeden yapılan site içi erken yapılanmalar ve düzeltme çalışmaları her zaman ilrde oluşacak sıkıntıları aza indirmektedir. Bizim sizlere tavsiyemiz öncelikle sitenizin bütün küçük sorgularını yapmanız ve daha sonra önünüze gelen hata reporuyla sitenizdeki bütün eksikleri düzeltmeniz olacaktır. Sitenizde nekadar çok kodlama hatası veya SEO puanı düşük ise Goggle botlarının veya sitenizi okumaya gelen diyer botlar sitenizi okuyamayıp geri dönmek durumunda kalacaklardır. Buda elinizdeki sitenin Google sıralamalarında yer almamasına neden olacaktır ve nekadar çalabalasaızda siteniz Google’de üst sıralara gelmiyecektir.  Bunların hepsini önlemek için ön öalışmalarınıza bizce hemen başlamalısınız.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir