Hiçbir Erkekler İzin: Düz Kadınlar git Birbirimize ‘Oynat’ nerede

SEKS & İLİŞKİLER
Hiçbir Erkekler İzin: Düz Kadınlar git Birbirimize ‘Oynat’ nerede
“Bu son erkek fantezi ve o davetli değil.”
Carrie Weisman tarafından / AlterNet 22 Temmuz 2016
AddThis Paylaşımı Düğmeler
baskı
shutterstock_446577349

Fotoğraf Kredi: Shutterstock

Geçen yıl, Notre Dame Üniversitesi araştırmacıları kadınların bazı bağlamsal faktörler mevcut olduğunda yüzeye daha muhtemel görünmektedir biseksüel-bir kimlik olmanın erkeklere oranla daha fazla olasılık var buldum bir çalışma tamamladı.

Etek Kulübü girin 2014 yılında Genevieve Lejeune tarafından başlatılan “kızlarla oynamak kızlar için bir yeraltı topluluk” üyelerinin çoğunluğu erken 30s kariyer düşünen kişiler vardır. Oldu-ve bazı in-başarılı erkeklerle ilişkilerinde hala. Ve en LeJeune ise “bakireler,” aynı cinsten bir üyesi ile bir cinsel deneyimi yoktu kadın olarak ne ifade eder bulunmaktadır.

“Bu çok eğlenceli sosyal deney,” Lejeune diyor. “Bu kadınların kendi cinsel ihtiyaçlarını havalandırmak için bir platform vermek güzel.” Yalnız göstermek için gerekli olan (her yerde 150 $ 180 $ dan maliyet) partilerine katılması için seçenler. “Bu güvenli bir ortam arayan kadınlar çekiyor nerede anonim kalmak ve daha önce yapmadığım bir şeyi yapabilir. “

“Erkekler yüzyıllardır seks vardı onlar, lütfen olarak” diye ekledi. “Onlar erkekler sadece fahişeler, genelevlere, centilmenlik kulüpleri, golf sahaları bütün bu kulüpleri yaşadım. Bu her zaman durum olmuştur.”

LeJeune göre, kadınlara aynı ayrıcalığı vermek için zamanı geldi.

Ama kadınlar alternatif kimlikler keşfedebilirsiniz toplumda bir boşluk oyma cinsel eşitliğe doğru sadece bir adımdır. , Başka bir şeydir kadınların otantik hareket sağlayan bir şekilde bu yüzden eski bir erkek arkadaşı ile sallanan bir dizi etkinlik katıldıktan sonra LeJeune bariz hale bir noktaya yapıyor.

“Ben benim eski erkek arkadaşım için gerçekleştirmek isteniyor biliyordum çünkü kulüp başladı nedeni, ve ben aynı şeyi geçmekte diğer kadınları görebiliyordu. Ben kadınların onlara uygun bir ortamda, kendi isteklerine göre kendilerini bu, çok yeni, çok çiğ ve çok kişisel kısmını keşfetmek olamayacağını ne yazık düşündüm “diyor. “Başkası öpmek zorunda hissediyor hakkında keyifli bir şey yok.”

Edward Fernandes, Barton üniversitede psikoloji doçenti tarafından yapılan araştırmaya göre, koca (o erkeklerin daha sonra tipik olarak kadın arkadaşı kararlarına uymak unutmayın etmez) eşlerine fikrini tanıtmak için olasılığı daha yüksektir. yaşam tarzı, bir kültür patlaması yaşarken 70’li yıllarda, eşcinsel erkekler ve siyahlar nadiren hoş geldiniz. feminist bakış açısı teorisi savunucuları sosyal eşitsizlikler var eşdeğer kültürel deneyimi ile gelemiyorum savunuyorlar. bir kadın swinger Western Kentucky Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencisi söylediği gibi, “Şunu kabul edelim ki, çoğu erkek Erkekler görsel yaratıklar … iki veya daha fazla kadın görmek seviyorum ve onlar memnun etmek çok kolay. Beş inç ayakkabı ve uyluk yüksekler erkek saçmalamak yapmak. “

“Eğer denklemin bir adam kaldırmak zaman gerçekten ilginç,” Lejeune diyor. “Aniden, üzerinde rekabet şey yok. Hiçbir bulundurma veya kıskançlık var. Tüm bu olumsuz özellikler kaybolur. “

Ve taraflar kadın bir keşif eşcinsel karşılaşma keyfini gidebilirsiniz tek yerler değildir oynarlar. Karma Tantrik, Londra merkezli bir masaj şirkette müşteri Yirmi beş yüzde lezbiyen masaj arıyor göstermek. şirketi tarafından yapılan son araştırmaya göre, kadınların yüzde 60’ı en az bir kadın tarafından yapılan bir erotik masaj düşünün.

Bugün, Etek Club Los Angeles, Londra, New York, Miami ve Sydney ev sahipliği taraflarla, uluslararası bir kuruluş haline gelmiştir ballooned. Ve seks, temyiz ilgili bölümünde ise, kadınlar ile walk away sadece bir deneyim değildir. “Küvet hep yaklaşık altı kız ve şampanya şişeleri bir çift ile doludur,” Lejeune diyor.

Bizim görüşmenin sonuna doğru, Lejeune o Miami’de ev sahipliği yapan bir ev partisi hakkında bir hikaye paylaştı. Orada bir havuz dışında oldu ve herkes bir kadın haricinde, çıplak atladı. O dipleri çıkarmış, ama Lejeune garip olduğunu düşündüm onu top, tuttu. grup onu top çıkarmak için onu teşvik başladı, ama duraksadı. O mastektomi uzun zaman önce vardı ve yara izleri utandım edildi. kadınlar onun etrafında toplanmış, ve sonunda, o onu top kaldırıldı. “Herkes etrafında onu meme öpüşme döner aldı o zaman,” Lejeune dedi. O, ekledi: “O biraz ağladı ve sonra o şimdi vücudunu baktı nasıl iyi olması için güven sahip. Böylece inanılmaz hissettim” dedi “Ben gerçekten erkeklerle bu olay göremiyorum.”

Carrie Weisman seks, ilişkiler ve kültür odaklanan bir AlterNet personel yazar. Got ipuçları, fikir veya bir birinci şahıs hikayesi? Onu e-posta.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir