Hilary dan Yardım: Moda gurusu una Moda Danışmanı başına M & S katıldı

Hilary dan Yardım: Moda gurusu una Moda Danışmanı başına M & S katıldı

M & S yeni per una Moda Danışmanı olarak ikonik moda uzmanı Hilary Alexander atanması açıkladı
ahilary-1-z

Comments0
Daha fazla about
Hilary Alexander
Moda
Bir yüzyılı aşkın çeyrek The Daily Telegraph moda başında geçirdi ve 10.000 ‘den fazla podyum onu kemer altında gösterir sonra, giysi kraliçe Hilary Alexander şimdi una aralığı başına Marks & Spencer için onun yeteneklerini çeviriyor – ve uzman tavsiyesi sunan günlük gardırop ikilemler üzerinde …

Hilary, deneyim yükleri ile moda en bilinen isimlerinden birisin …
Bazılarınız Telegraph moda editörü olarak benim önceki enkarnasyon beni biliyor olabilir. Ben 26 yıldır kağıt oldu ve bana tüm dünyada seyahat ve çok iyi podyum gösterileri görmek için muhteşem bir fırsat verdi. Ben muhtemelen 10.000 ya da 12.000 gösterileri hakkında gördüğüm düşünüyorum ve her biri ekledi.

Neden M & S ile çalışan ve per una destek veriyor?
Şimdi bana patlak ve farklı şeyler yapmak için şans verdi Freelance ediyorum. biri per una moda danışmanı, mükemmel bir fırsat ediliyor. Ben her zaman Marks & Spencer alışveriş var. Bu gerçekten güzel bir meydan okuma olacak.

Tam per una ile rolünüz nedir?
Bu birkaç farklı seviyelerde çalışır. Öncelikle “Hilary’nin düzenlemek” olarak adlandırılan ediliyor ne yapıyorum. Bu Ben onları seçtiniz nedenini açıklayan ve ne parça hakkında ne gibi farklı aksesuarlar ve görünümü ile birlikte koyarak, on ya da benim en sevdiğim parçalarından 12 toplayıp, her koleksiyonun geçmesi anlamına gelir. Sonra bir ana M & S internet sitesinde  görünen haftada bir Hilary sütunu sor yapıyorum. Müşteriler giyim ikilemler ile yazabilirsiniz. Ben tür doğru yönde onları işaret moda Sherlock Holmes olacak. Son olarak, per una tasarım ekibi ile çalışmak için elde edilecektir. Ben belki podyum trendleri işaret onları toplama zanaat yardımcı bir el olacak, ya da renk trendleri, ve fikirler genellikle büyük per una motor parçası olmak, rastlamak ettik.

Ne özellikle sen marka hakkında seviyorsun?
ilk Marks & Spencer piyasaya sürüldüğünden bu yana ben gerçekten per una tanıyorum. o biraz farklı çünkü ben oldukça emin olan bir kadın için var, onu seviyorum, oldukça kendinden farkında, cesur biraz zaman renk gelir ve kim sihir biraz şeyleri sever. Bu OTT asla, asla, ama kesinlikle, kesinlikle ışıltı o küçük ipucu var.

Eğer kişi müşterilere toplantı olacak?
Evet, gelecekte onların elbiselerini daha iyi eti bazı müşterilerinin karşılamak veya Marks & Spencer mağazaları içine almak ve gerçekten neyi sevdikleri, per una hakkında ne gibi hakkında onlarla konuşmaya çalışıyorum olacak parçaları da daha fazla görmek istiyorum, ne vardır. Ben aslında giysiler giyiyor olacak kadınlarla etkileşimin olması harika olduğunu düşünüyorum. Ben okuyucu makeovers yapıyor Daily Telegraph olduğu zaman bu özellikle, aslında müşterileri görmek ve onlar şeyler denemek için şans buldum. Gerçekten onları aniden tamamen yeni bir kişiliği keşfetmenize yardımcı olabilir. Ben yapmaya olmak istiyoruz budur.

M & S yeni per una Moda Danışmanı olarak ikonik moda uzmanı Hilary Alexander atandığını duyurdu.

Ne düşünüyorsun?

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir