Holly Willoughby onu inanılmaz Cadılar Bayramı kostüm sneak peek paylaştı!

Holly Willoughby onu inanılmaz Cadılar Bayramı kostüm sneak peek paylaştı!

Holly Willoughby bu yılın başlarında Cadılar Bayramı için giyinmiş! özel Ünlü Juice Cadılar Bayramı filme ise, Bu Sabah sunum o İntihar Squad dan Harley Quinn gibi giyinmiş görünür olacağını ortaya koymuştur.

Yıldız şort, fileli taytlar ve DC Comics karakterin imza beyzbol sopası taşırken “Babasının Lil canavar” okuyan bir tişört ile birlikte, pembe ve mavi ipuçları ile bir sarışın peruk giydi. anne-of-üç fotoğrafını ve onun 1,4 milyon Instagram takipçisi olan kısa bir video paylaştı ve başlığıyla: “celebjuiceofficial Cadılar Bayramı special @ filme sadece yaklaşık #harleyquinn # suicidésquad … angiesmithstyle ve @ patsyoneillmakeup xxxx @ teşekkürler.”
Holly Harley Quinn gibi giyinmiş

Fanlar kıyafet övgü ve Holly ve İntihar Kadro filmde rol kökenli Margot Robbie arasındaki çarpıcı benzerlikler hakkında yorum yapmak hızlı.

Bir yazdı: Başka yazdı ise “OMG @hollywilloughby, Harley Quinn olarak onun para için koşmak @margotrobbie veriyor”: “. Kesinlikle harika, inanılmaz bakmak bu en popüler kıyafet kostüm ve özellikle Cadılar Bayramı Bet.”

Holly Ünlü Suyu Cadılar Bayramı special için karakter gibi giyinmiş olacak

Heidi Klum da o zaten onun korkunç kostüm hazırlanıyor ortaya koymuştur Holly, erken Cadılar Bayramı için hazırlanıyor tek ünlü değil. süpermodel de ona inanılmaz cömert Cadılar Bayramı ünlü partileri için bilinir ve özenle mümkün olduğunca gerçekçi olarak onu kostümleri yapmak için protez kullanmaktadır.

“… Birinci adım … YAPILAN biz köşeyi Cadılar Bayramı ile …. tekrar gitmek Burada.”: 43 yaşındaki onun protez için yapılan bir alçı kalıp, yazma sahip kendinden bir video paylaştı yıldızın Hayranları o bir yazı ile, onun kostümleri içine koyar çaba övdü: “Onun Cadılar Bayramı kostümü başladı O Halloween en iyisi.” Başka yazdı ise: “Bu geçen yıl yenmek için zor olacak,” atıfta o vücut ve yüz protezleri ile tam Jessica Simpson, gibi giyinmiş 2015 yılında Heidi kostüm.

One Reply to “Holly Willoughby onu inanılmaz Cadılar Bayramı kostüm sneak peek paylaştı!”

sevdaa

17 Eylül 2016 at 9:50 pm

güel makale

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir