Instagram filtre özellikleri

Instagram filtre özellikleri

instagram-filtre-ozellikleri-300x228

Son Güncellenme : 02 May 2015 14:04

Instagram filtre özellikleri hakkında bilmediğiniz bütün android uygulamaları artık Sohbetful içerisinde android dünyası‘nda bula bilirsiniz. Sohbet sayfamız artık daha kullanışlı hale getirdik.

Instagram filtre özellikleri

Mobil fotoğraf paylaşım platformları arasında kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği platformlardan biri olan Instagram yeni özelliklerini ve filtrelerini tanıttı.

 

instagram-filtre-ozellikleri

Instagram filtre özellikleri bakın Instagram ın kullanıcıların beğenisine sunduğu bu yeni özellik ve filtreler neler.

Android Insatgram ın bu yeni güncellemesi ile birlikte Android ve iOS sürümüne sahip cihazlar üzerinde uygulamanın güncellenmesi gerekiyor. Android Insatgram Yoksa yeni filtre ve özelliklerden mahrum kalırsınız. Öncelikle iOS kullanalar AppStore üzerinden Android kullananlar ise GooglePlay üzerinden uygulamalarını güncellemeli. Instagram ın yeni özelliklerine baktığımızda karşımıza emoji hashtag çıkıyor. Bunun yanı sıra yeni Instagram üzerinde 3 yeni filtre de konumlandırılmış durumda.Instagram filtre özellikleri yeni uygulamalar hakkında bilgiler

Android Insatgram Bir süredir Instagram için geliştirilen 3’üncü parti uygulamalara karşı ciddi bir mücadeleye girişen ve bu uygulamaları devre dışı bırakmak için platformu sık sık güncelleyen Android Insatgram firmanın 3 yeni filtresi VSCO Cam’in popüler filtrelerini andırıyor. Aşağıda yeni filtrelerin örneklerini görebilirsiniz.Android Insatgram daha güzel ve zevkli bir hale getirdiler.

Android Insatgram Emoji destekli hashtag sistemi ile farklı dilleri konuşan kullanıcılar arasındaki iletişim engelinin ortadan kalkacağını savunan Android Insatgram, kelimeleri hashtag’lemek yerine emojilerin kullanılabileceğinin örneğini kullanıcılarına göstermiş durumda. Bakalım Emoji destekli hashtag sistemi ne kadar tutacak. Bekleyip göreceğiz.Instagram filtre özellikleri tanıyacağız.

Sohbet odaları içerisinde android haberleri artık ” Android Dünyasi ” bölümünde her gün her yeni bir haberle karşınızda olacaktır. Bu haberlerimiz alıntı haber olup Ana kaynakları belirtilecek şekilde tanıtılacaktır. Android Sohbetuygulamalar hakkında çıkacak olan bütün sohbet web sayfamız içinde bula bilirsiniz. Bu uygulama haberleri ile Sohbetsayfamızı daha güncel ve kullanıla bilir bir hale getirdik. Diz değerli kullanıcılarımıza daha güzel yenilikler getirerek onları her alanda mutlu edeceğimizi ve daha keyifli zaman geçirmenizi sağlamak adına bu alanı düzenledik ve sizler için Android haberleri ile karşınızda olacağız. Saygılarımla kalın sağlıcakla. Android ile ilgili bütün aradığınız herşey artık burada sizlerle…

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir