İzmit Sohbet

İzmit Sohbet

izmit-sohbetİzmit sohbet odamızda sohbet etmek için sadece üyelik almanız yeterli olacaktır, üye olduktan sonra sohbet sistemine giriş yaparak İzmit sohbet odasını seçerek odaya doğrudan bağlanabiliyorsunuz, bağlandıktan sonra karşınıza online kameralı sohbet, sesli sohbet ve yazılı sohbet  üyeleri görünecektir oda genelinde sohbet etmek için vip üye olmalısınız ama her hangi bir üye ile sohbet etmek için profil resmine tıklayarak sohbet edebilirsiniz. İzmit sohbet odasında sohbet ederken, İzmit i merak edenlere biraz da İzmit den bahsedelim.

İzmit, Marmara Bölgesi’nde bulunan ülkemizin önemli ticaret ve kültür merkezlerinden biridir. Kocaeli iline kültürel niteliğini kazandıran faaliyetlerden biri Değirmendere düzenlenen “Uluslararası Ahşap Heykel Sempozyumu”dur. Eski Yalı Mahallesi’nde bulunan eski evler restore edilerek, bu evlerin çevrelediği ve yüzyıllık çınarların bulunduğu alana 600 kişilik bir amfiteatr yapılmış

olup, her yıl düzenlenen Uluslararası Ahşap Heykel Sempozyumu sonunda, parklar ile Çınarlık Meydanı’nda sergilenen heykeller büyük ilgi görmektedir.

Genel anlamda Karadeniz ile Akdeniz ikliminin kesiştiği bir iklim tipi bölgede egemendir. Yazlar sıcak ve az yağışlı, kışlar yağışlı ve Türkiye’nin pek çok yöresine oranla ılık geçer.

İlin kuzey kesimlerinde Karadeniz kıyılarında yaşanan yaz mevsimi, ilin güney bölümlerinde yaşanan yaza oranla daha serindir.
SohbetSohbet

Trackback from your site.

One Reply to “İzmit Sohbet”

ömer

11 Ağustos 2016 at 8:31 pm

Slm

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir