Janet Jackson gebelik bozuyor sessizliği

Ekim ayında hamileliği Onaylayan beri ızgara kapalı kalan sonra, Janet Jackson sonunda o olduğu fanları sağlamak için sosyal medya almıştır “iyi yapıyor.”

“Hey çocuklar .. Bu süre oldu .. ama yine de dinliyorum .. Ben .. Teşekkür ederim .. Sevgini ve dualar hissediyorum ve ben: anne-to-be onu 03:38 milyon takipçileri, yazma tweeted iyi yapıyor. ” O Tanrı’ya Adanmış ‘çevirmek Arapça övgü “Al Hamdu lillah” yazarak tweet sonucuna vardı. Onun hayranları tweet tek şekilde cevap verirken, iyi dilek onu hızlı: “iyi Kraliçe Seni seviyoruz senin hayatına tez haklı nimetleri keyfini Shinning tutun konum sevindim.!.!” Başka ekledi: “Ben size sevinç sizin paket için sabırsızlanıyorum ben iyi bir şey isteyen ama hepiniz iyi olduğu yaptım sevindim …”

janet-wissam-z
Janet, 2012 yılından bu yana Wissam Al Mana ile evli

50 yaşındaki o sadece söyleyerek, Ekim ayında People dergisi ile ilk çocuğunu bekliyor doğruladı: “. Biz nimet için Allah’a şükrediyorum” yıldız aslında o tur geciktirmek sonra bir bebek bekliyordum ki spekülasyonlara yol açtı. Bir videoda, şöyle dedi: “Ben önemli olduğunu düşünüyorum yaptım sen Kocam bilmek için ilk olacak ve ben, deneyebilirsiniz, bizim aile yüzden tur Lütfen ertelemek zorunda gidiyorum planlıyoruz ve vardır … o ben, doktor tavsiyesi. senin hakkında unutmadım dinlenmek zorunda. Şimdi bu yaptın önemli olduğunu anlıyoruz. Ben en kısa sürede Muhtemelen olabildiğince tura devam etmek istiyorum. ”

 

Janet o iyi yapıyor hayranları güvence

Kardeşi Jermaine o insanlar söylüyorum, bir kız bebek var onun küçük kardeşi istiyor açıkladı: “Ablam Janet benim bebeğim O iyi ama o bizim küçük bebek ve benzeri ona bakmak bebek sahibi bebek bebek geçiriyor … Şimdi o kadar büyüdü ve bir bebek sahibi. Ben amcası olmak gurur duyuyorum ve ben bu bebek bakmaya gidiyor nasıl görmek için sabırsızlanıyorum. onun bir kız geçiriyor umuyoruz. Biz bu aile içinde daha fazla kız ihtiyacımız var. var çok çocuklar! “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir