Jeff Brazier lookalike oğlu Freddy mutlu yıllar diler – onun şaşırtıcı kek bakın!

Jeff Brazier lookalike oğlu Freddy mutlu yıllar diler – onun şaşırtıcı kek bakın!

Jeff Brazier tatlı başlığı ile Instagram bir fotoğraf paylaşarak, oğlu Freddy mutlu 12’nci doğum günü dilemiştir. gururlu baba yazdı: “Mutlu 12. doğum günü benim arsız, komik, sevecen ve bağımsız küçük adam #HappyBdayFred için..”

Jeff mini-me oğlu trençkot, skinny jeans ve brogues şık bir poz vurdu. Freddy ne yazık ki 2009 yılında vefat Jade Goody ile Jeff paylaşır kanserli bir savaş takip eden genç oğlu.
“Benim arsız, komik, sevecen ve bağımsız küçük adam Mutlu 12. Doğum. #HappyBdayFred,” Jeff yazdı

“Defo onda annesini görmek ama o daha babasının şimdi o yaşlanıyor gibi bakıyor !!” bir fan yazdı. “Gençler yıl !!! İyi şanslar yanında,” Onlar şaka.

Başka yorumladı: “Ne küçük beyefendi gibi tatlı bakıyor!”

Jeff çikolata kekler, börekler, çikolata sosu çokluk ve baş aşağı dondurma koni özellikli inanılmaz anlayışlı doğum günü pastası, oğlunu tedavi. “@Lils_Sunshine Big aşk – Essex tamamının en iyi son dakika kek fırıncı Neredeyse hepsi gitti,” diye tweet attı.
yaşam koçu anlayışlı bir doğum günü pastası oğlunu tedavi

Bu ayın başlarında Freddy yeni bir maceraya girişti – kıdemli okula başlamadan! Ama çok yeni başlayanlar tipik sinirleri yaşandığı gelen Freddy onun adım içinde tüm almış gibi görünüyor. O da destek için saymak ağabeyi Bobby, 13, vardır.

Onun Huffington Post blog yazma, Jeff hatırlattı. “önceki gece, biz onun üniforma onun listesinde sabit her madde vardı bilerek güvenli ve büyük bir duygu baktı bilerek yatağa Freddy’yi yerleşti okulda ilk gün sabah istedi zahmetsiz olması. ”

Onu sıkışmış gibi ben ona onun ilk gün hakkında ne hissettiğini son bir kez sordum hangi diye yanıtladı için benim yeni üniforma akıllı bakmak çünkü korkmak zorunda değilsiniz ‘, “ve bütün yapmam gereken: Diye ekledi kendim olmak olduğunu. ‘ “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir