Joanna Lumley için Alesha Dixon Gönderen: yıldız Muhtaç Çocuklara verdikleri desteği göstermek

Joanna Lumley için Alesha Dixon gelen ünlülerin ahost Muhtaç BBC Çocuklar için desteklerini göstermek için güçlerini birleştirdi. Şık yıldız ikonik İngiliz tasarımcı Giles Deacon tarafından oluşturulan kampanyanın yeni tasarımcı tişört, sallanan tespit edilmiştir.
Alesha Dixon Need tişört yeni Çocuklar giyen

, Sadaka simgesi Pudsey Ayı esinlenerek geometrik desenli tasarıma sahip şık tişört sallanan, Edie Campbell, Lily Cole, Amber Le Bon, Gemma Chan ve Jim Chapman ön yeni kampanya dahil yıldız ünlü fotoğrafçı çözmek Sundsbo tarafından tersledi.

Tam kampanya video için aşağıda kaydırın

“Ben Need 2016 kampanyada BBC Çocuk parçası olmak ve dezavantajlı çocuklar ve gençler için para toplamak yardımcı olmak için ne yapabilirsiniz yaparken araya gelip İngiltere’de teşvik seviniyorum,” Joanna Lumley açıklamada açıkladı. “Genç hayatlarında bir fark yaratmak için devam edecektir destek bilerek, Giles Deacon tarafından tasarlanan Pudsey tişört satın alma ve gurur ile giyerek destek olabilirsiniz.”

 

Joanna Lumley ayrıca kampanyaya katılan

Şimdi satın almak için kullanılabilir T-shirt, satış para, tişört bağışlanan olma başına satış 70 yüzde ile, dezavantajlı çocuklara ve İngiltere genelinde sadaka tarafından desteklenen gençlerin yararına gidecek.

İngiltere’nin Got Talent yargıç Alesha Dixon katılım “çok büyük bir fark” olabileceğini açıkladı.

“Need t-shirt bu yılki BBC Çocuklar kaldırdı para dezavantajlı çocuklar ve gençlerin yaşamlarına büyük bir fark yaratmak için devam edecek” dedi. “Muhteşem Giles Deacon tarafından tasarlanan ve bir pop art Pudsey sahip! Aşk değil nedir? Şimdi senin olsun!”

 

Tişört Giles Deacon tarafından tasarlanan

Tasarımcı Giles o “memnun” olduğunu “Uzun yıllardır” işlerinin bir destekçisi sonra, sadaka ile çalışmış olduğunu açıkladı.

“Uzun yıllardır Muhtaç BBC Çocuklar desteklenen, ben bu yılki t-shirt tasarım sevindi” dedi. “Cesur grafik ve renk aşkım esinlenerek, tişört, gerçek bir pop art Pudsey olduğunu. Ben bir tane satın almak ve dezavantajlı çocuklar ve İngiltere çevresinde gençlerin yaşamlarına büyük bir fark yardımcı olmak için her yerde herkesi teşvik ediyoruz.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir