Kate Prince George ile pişirme kaos olduğunu söylüyor: “O kadar çok karmaşa yapar ‘

Kate Prince George ile pişirme kaos olduğunu söylüyor: “O kadar çok karmaşa yapar ‘

kate-george-t
Cambridge Düşesi e ailesinin hayatına nadir fikir verildi ve onu üç yaşındaki oğlu Prince George ile pişirme “kaos” olduğunu söyledi. çift pişirme gösteri izlemek için davet edildiğinde Kate kocası Prens William ile Luton Youthscape sadaka ziyaret edildi.

sadaka tarafından desteklenen gençler Bazı margarin, şeker, altın şurubu, kakao tozu, içme çikolata ve pirinç Crispies içeren bazı lezzetli çikolatalı kek crispie kadar pişirme meşgul.

“Yani yapıyoruz ne var? Bu Cidden iyi kokuyor,” Kate gençlerin grup söyledi. “Ne koyarak? Bu sadece çikolata mı? Altın şurubu? Iyi, iyi.”

 

Kate ve William Youthscape sadaka bir pişirme gösteri izledi

“Ben evde, çikolata George at ile bunu denemek ve altın şurubu her yerde gittiğinde,” dedi. “O kadar çok karmaşa yapar. Bu kaos.”

O Tatlıyı sahiptir itiraf William, şunları söyledi: “. Burası çok güzel kokuyor Ben sadece bir zaman var düşünmek Ben bir deneyin Can.?”

O tedavi bir lokma aldı ve “lezzetli” olduğunu söyleyerek, bunun üzerine nibbled ve onay onu kraliyet mührünü verdi eşi için küçük bir parça yırttı.
“Ben evde, çikolata ve altın şurubu George at ile yapmaya çalıştığınızda her yere gider,” dedi Kate

mavi ve beyaz L.K. radyan baktım 34 yaşındaki Düşes, Bennett elbise, aynı zamanda onun çocukluk hakkında açtı. O vakfın yeni merkezde kart oyunu UNO oynuyorlardı gençlerin bir grup yaklaştı ve ailesinin favori oyunlarından biri olduğunu ortaya çıkardı ve o sık sık ağabeyi James ve kız kardeşi Pippa ile oynamak için kullanılan.

Kız Paula Hawkins tarafından Train – Prince George ve Prenses Charlotte annesi de onu son yaz okumak saptandı.
Düşes ailesinin en sevdiği kart oyunu UNO oldu büyüyor ortaya

Kate, William ve çocukları sadece Fransa’da bir tatil döndü. Bu Duke ve kapalı bir ay sonra Düşes ‘ilk nişan ve onlar Luton ruh sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi yoluyla kraliyet görevleri onların dönüşünü kutladı.

Youthscape sadaka, günün ilk nişan, gençlerin, sosyal, duygusal ve ruhsal geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.
çift Luton ruh sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi edildi

İkinci nişan Keech Darülaceze, yetişkinler ve çocuklar için bir bakımevinde için çift aldı. William ve Kate duyusal oyun alanında onlar Joanie Dow, dört ve yarısı bir araya geldi çocuk birimi, onu anne Suzanne Dow ve Keech oyun uzmanı Jennie Collier ziyaret etti. sıcak aydınlatılmış odada çocuklar için kabukları, renkli spagetti ve diğer dokunsal oyuncaklar vardır.

Suzanne Kate hakkında şunları söyledi: “O Artık çocuk vardı ne Keech bize anlamına geliyorsa, onlar Joanie durumu hakkında soran vardı ‘George o dağınık olsun isteriz, hem de onun spagetti sever’ dedi..

“Ben joanie on aylık bir kalp krizi ve açık kalp ameliyatı olduğunu açıkladı Yüzünde bir çok empatik bir görünüm vardı. Ama o fasulye dolu görünüyor dedi ve ben o ‘dedi.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir