Kate yılın en iç açıcı prömiyerini katılmak için

Kate onun günlüğü önümüzdeki hafta içinde çok heyecan verici bir tarih var!

Yılın en iç açıcı filmlerinden biri – Cambridge Düşesi Bob Named A Street Cat Londra galası katılmak için ayarlanır.

Prince George ve Prenses Charlotte annesi Perşembe 3 Kasım tarihinde Curzon Mayfair filmin yıldızlı döküm ve mürettebat buluşacak.

 
Kate Bob Named A Street Cat Londra galası katılacak

O Bağımlılığı Eylem hamisi, bağımlılık sorunları olanlara yardımcı sadaka sıfatıyla katılacak. Film galası sadaka onuruna tutuluyor.

A Sokak Kedi Named Bob Bob vaftiz bir sokak zencefil kedi ile beklenmedik bir dostluk vurdu genç evsiz sokak çalgıcısı James Bowen, gerçek bir hikaye dayanmaktadır. James onun korunaklı konaklama koridorda kıvrılmış bulduktan sonra sağlığına geri tomcat emzirdi ve çift o zamandan beri ayrılmaz olmuştur.

Kate kahramanı Luke filmde James oynayan Treadaway, ve Bob, elbette bir araya gelmesi bekleniyor!

Düşes, 34, sadaka tedavisinde bağımlılık alanında üzerinde çalışıyor 2012’den beri Bağımlılık Eylem bir üyesi olmuştur, onur derecesine, aileler ve çocuklar, araştırma ve kampanyalar için destek mesleki eğitim.

James, Luke ve Bob onların yeni filmi için promosyon izi olmuştur. Bir genç olarak, James uyuşturucu bağımlılığı vardı ve o Bob tanıştı 2007 yılında bir konsey düz verildi önce sokaklarda on yıl geçirdi.

“Ben Bob bir araya geldi olmasaydı ben muhtemelen ölü ya da hayatta kalmak için mevcut olurdu,” James Sun söyledi “Ben, kimse bir şey vardı. O hayatıma gelmeden önce hiçbir sebep yoktu.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir