Kayahan Vefat Etti: “Ölüm bile ayıramaz bizi

kayahan

Kayahan Vefat Etti: “Ölüm bile ayıramaz bizi…”

03.04.2015 10:05
Kayahan Vefat Etti:

Kayahan kimdir? Türk müziğinin en önemli isimlerinden olan dev sanatçı hakkında herkesi üzecek haberi bugün Suat Suna sosyal medya hesabından paylaştı. Alınan bilgilerie göre ünlü sanatçı Kayahan vefat etti.
Kayahan vefat etti! Yumuşak doku kanserine yakalanan ve kemoterapi gören Kayahan, 23 Mart’ta hastaneye kaldırılmıştı.Bir süredir hastanede tedavi altında olan Kayahan yaşamını yitirdi. İşte detaylar…

Ünlü sanatçı, durumunun kötüleşmesi üzerine 25 Mart’ta yoğun bakıma alınmıştı.Kayahan, hastalığının ilerlemesi sonucu oluşan solunum yetmezliği ve bunun beraberinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

ACI HABERİ SUAT SUNA TWİTTER’DAN DUYURDU

Suat Suna twitter hesabından “Bugün kara bir gün… Ben ikinci babamı kaybettim, Türkiye de Büyük Usta’sını… Rahat uyu Kayahan Abi. Unutulmayacaksın…” diyerek acı haberi duyurdu.

“HAKKINIZI HELAL EDİN” DEMİŞTİ

Kayahan, Nilüfer ile 14 Şubat’ta verdiği konserde “Benden size hakkım helal, siz de hakkınızı helal edin. Yakında daha rahat kalkacağım günler olacak. Hayal edin, hayal ettiğiniz sürece yaşarsınız” sözleri hem eşini hem de meydanı dolduran sevenlerini ağlatmıştı.

nilüfer

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir