Kim Kardashian onun Paris otel odasında silah zoruyla düzenlenen

kim4-t

kim Kardashian polis memuru kılığında maskeli adamlar tarafından

onun Paris otel odasında silah zoruyla gerçekleştirildi. “O kötü fiziksel zarar görmeden sarsılır,” yıldızın temsilcisi onaylamıştır. Kim olay sırasında soydular edilip henüz belli değil; Polis kaynakları, dolar takı değerinde milyonlarca erkekler tarafından alındığını ileri sürmüşlerdir. Onun çocukları Kuzey, üç ve dokuz aylık Aziz anda odada olduğuna inanılan değildir.

haberler üzerine, Kim’in eşi Kanye West aniden Pazar gecesi New York’ta Meadows Festivali’nde yaptığı kümesi olsun. Kanye West onun setin sonuna doğru onun performansı bitirmek zorunda kaldı “nedeniyle bir aile acil durum: O çünkü bir” aile acil “nin terk etmek zorunda kaldı seyirci söyledi, ve ekibi daha sonra okumak bir bildiri yayınladı.

 

Kim Kardashian ParisVIEW GALERİ silah zoruyla düzenlenen

Kim Kardashian Paris’te silah zoruyla gerçekleştirildi

“Biz o açılış Meadows Festivali kapatmak için hayranları için koymak büyük bir gösteri için teşekkür ederiz. Bizim düşüncelerimiz Batı’ya ve ailesi ile vardır.”

Kim Paris annesi Kris Jenner ve kız Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian ile Paris Moda Haftası katılıyor bulunmaktadır. Pazar günü o tasarımcı Azzedine Alaia tarafından barındırılan bir akşam yemeği için Kourtney ile dışarı adım önce Balenciaga göstermek katılmıştı.

Paris Moda WeekVIEW  at Kim Kardashian

gerçeklik yıldızı kardeş Kourtney ve anne Kris Jenner ile Paris Moda Haftası katılıyor (resimde)

02:30 Paris zaman, ona Snapchat göre, geri bebek duş onları tebrik etmek onu otel odasında Facetiming kardeşi Rob Kardashian ve nişanlısı Blac Chyna oldu.

Olay müdahale onu güvenlik ekibi isteyen, onu araçtan alırken Kim bir adam tarafından koştu sadece dört gün sonra geliyor. Vitalii Sediuk, Ukrayna kendi tanımladıkları bir eğlence Hollywood’un muhabiri, daha önce Milan model Gigi Hadid kapmak için çalışmıştı. “Benim güvenlik (Pascal Duvier) G ise,” Kim olayından sonra tweeted.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir