kocası Charlie Thomson ile Sri Lanka Alex Jones’un büyülü kaçış

kocası Charlie Thomson ile Sri Lanka Alex Jones’un büyülü kaçış

8 Ağustos 2016 hellomagazine.com tarafından Alex Jones yeni kocası Charlie Thomson ile Sri Lanka için heyecan verici bir kaçış başlattı

Alex Jones yeni kocası Charlie Thomson ile Sri Lanka için heyecan verici bir kaçış başlattı. Bir Show sunucusu o ve Charlie iki haftadır kapalı olduğunu açığa Pazar günü Londra havaalanından bir fotoğraf yayınlanmıştır.

çift hiçbir zaman boşa ve aynı zamanda Sri Lanka Lion Rock olarak bilinen Sigiriya kadar yorucu bir zam ile onların maceraya ilk gününde başladı var.

“Bu sabahki misyonu Bunun için elde etmektir. Bu antik dünyanın 8. harikası var,” “#getasweaton” ekleyerek, Instagram Alex yazdı.

“Bu sabahki misyonu bu üstüne almak için,” Alex Jones yazdı

Onun gymwear poz, 39 yaşındaki kocası ile kayalık plato tırmanmaya hazır, istekli ve sportif görünüyordu.

Alex tatile iken, Michael Ball ona co-host Matt Baker ile birlikte BBC One gösteri görevlerini sunan kapsayacaktır.

Bir Bayan O Yeni Zelanda, geçen yıl Yılbaşı Charlie beau ve sadece bir Merhaba ile onu düğün albümü paylaşmayı seçti evli olarak Galce güzelliği onu ilk yaz tatili keyif alıyor! dergi.

çift Alex kaprisli Sassi Holford elbisesi çarpıcı ile Cardiff Kalesi “Yapmam” dedi.

sunum ve kocası Charlie Thomson Sri Lanka tatil olan

“Bu muhteşem oldu,” Alex MERHABA söyledi!. “Herkes hayatının en güzel günü olduğunu söylüyor ve sadece. Ben her saniye zevk benim beklentilerimin.

“Ben gerçekten çok ezici ve sinir bozucu olduğu için, bir bulanıklık geçmesine izin. Ama gerçekten tüm arkadaşlarımın yüzlerini görerek, love it did kendime söylemişti. Ve ben Charlie ellerini tuttu sonra bir kez, ben ‘Biz haklısın.’ dedim ”

“Alex kesinlikle çok etkileyici görünüyordu,” dedi Charlie. “Ben gülümseyerek tutamadı.”

Yeni evliler bebek kartlarında olup olmadığı sorulmuş, ve Alex son zamanlarda o soru çok kişisel bulduğunu ortaya koydu.

çift Hello münhasıran kendi düğün fotoğrafları paylaştı!

“Biz evlendik ve en az iki gün sonra ilk insan ‘dedi Yani, ne zaman bir bebek sahibi olacak?’ Bu çok kişisel bir soru, “diye One Show için doğurganlık hakkında bir belgesel tamamladıktan sonra söyledi.

Onun doğurganlık endişeleri hakkında açılıyor, Alex ekledi: “Güvenli seks önemlidir ama şimdi söylüyorum nereye kadar doğurganlık hakkında öğreniyor aksi takdirde sonuna kadar: ‘Ah yumurta dondurma, ben bu konuda bilmiyorum’.

“En kızlar gibi ben hamile önlemek için elimden geleni yapıyorum, benim genç yıl yirmili, otuzlu tüm geçirdim ve sonra … bir gün gelir ve sonra ‘Tanrım, belki bir bebek olması gerekir’ git.”

Kendi annesi 43 yaşta menopoz geçti açıklamak için gitti ve bu yüzden vardır “beş yıllık penceresi potansiyel olarak bu halletmek için.” Fakat Alex de o ve kocası “ciddi olarak çalışırken başlamış değil.” Ortaya

6 Replies to “kocası Charlie Thomson ile Sri Lanka Alex Jones’un büyülü kaçış”

kenan

28 Eylül 2016 at 5:31 am

kenan evlicifler ve pasifler arayin tanisalim pisman olmasin cok iyi am yalarim apaliysam mesaj at

Reply

kenan

28 Eylül 2016 at 5:32 am

pardun no mis

Reply

kenan

28 Eylül 2016 at 5:37 am

slm ben fulaktifim evli cifler ve pasifler arayin tanisalim memnun kalirsin arayin kapaliysam mesaj atin dönus yaparim

Reply

basak05373476119

29 Eylül 2016 at 11:05 am

selam beyler ben pasif basak aktif siken erkek arıyorum sadece mesaj bekliyorum arama yapmayın calmıyor mesajları kabul ediyorum hadi sikici erkekler mesaj bekliyorum

Reply

kenan

30 Eylül 2016 at 6:10 am

slm ben fulaktifim evlicifler dul bayanlar bende yas sınırı yok sadece pasifler genc olmali am yalamayi cok severim arayin kapaliysam mesaj atin dinus yaparim benimle tanissan benden vaz gecmesin aramanizi bekliyum

Reply

kenan

30 Eylül 2016 at 7:08 am

basak ara beni seni memnun ederim yada bana mesaj at tanisalim

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir