Kristina Rihanoff kızının iki ay yıldönümü

Kristina Rihanoff kızının iki ay yıldönümü

rihanoff3-a
dün gibi onun kız bebek doğum açıkladı, ama küçük Milena hayatının olmuştur beri Kristina Rihanoff iki ay işaretlemek için Twitter almıştır – ve o tatlı sözler paylaştı.

Kesinlikle profesyonel Kristina, 38 Come Dancing eski, Milena’nın muhteşem sepet bir fotoğraf yayınlanmıştır ve şunları yazdı: “Benim küçük meleğim bugün iki aylık inanamıyorum !! Zaman uçuyor ve ben onsuz bir hayat düşünemiyorum !!”

 

Kristina Rihanoff bebeğinin doğumundan beri iki ay işaretli

Kristina da geri bir egzersiz rejimi içine kendini hafifletilmesi olmuştur ve bu hafta başında doğumdan beri ilk spor oturumunun sonuçlarını yükledi.

“. Benim küçük bir yaptıktan sonra ilk çalışma ve spor oturumu şaşırtıcı geliyor!”: Muhteşem bir makyaj ücretsiz selfie yanı sıra, diye ekledi

O da onu egzersiz rejimi geri hafifletilmesi var

O ve erkek arkadaşı Ben Cohen Hello münhasıran kendi kızı tanıttı! Dergi geçen ay ve Kristina zorlu bir 19-ve-bir buçuk saatlik emek yaşadı saptandı. Ama, tabii ki, tüm değdi ve dansçı her zamankinden daha fazla yerleşmiş duygu itiraf etti.

“Ben mutlu bir yerdeyim,” Kristina başvurdu. “Ben çok zor ben. Ben bile ağrıyı tarif anlatamam kırmak düşündüm o Ben’in elini sıkma [emek sırasında]. Ben yanımda olmak bir güvenlik duygusu hissediyorum ama inanılmaz gurur verici bir andır zaman var ilk kez bebeğini gör. Bu sevgi inanılmaz bir duygu. ”

Emekli rugby oyuncusu Ben ekledi: “Kristina şaşırtıcı ve ben çok gurur duyuyorum.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir