Law & Order yıldızın 25 yaşındaki kızı öpüşme Sean Penn, Resimde

Law & Order yıldızın 25 yaşındaki kızı öpüşme Sean Penn, Resimde

Sean Penn hayatında yeni bir bayan var gibi lt görünüyor. Hawaii’de bu hafta bir tatil sırasında Criminal Intent yıldızı Vincent D’Onofrio: aktör Leila George, Law & Order 24 yaşındaki kızı ile dudakları kilitleme fotoğrafladı edildi.

Perşembe, Sean, 56 yayınlanan resimlerde elinde yüzünü tutarak ve çifti birlikte sudan çıkan önce ona bir öpücük vererek, Leila Oahu okyanusta yüzerken görülebilir.

 

Sean Penn Leila Georgeview GALERİ öpüşme canlandırdım

Sean Penn, bu hafta aktris Leila George öpüşme fark edildi

Son zamanlarda The Magnificent Seven çıktı – – ve Avustralya-İtalyan aktris Greta Scaachi leila Full Metal Jacket aktör Vincent 1992 yılında doğdu. Leyla Sean’ın kızı Dylan, 25 bir yıldan daha genç iken 56 at, Sean ve 57 yaşındaki Vincent arasında sadece bir yaş fark var.

Leila Ben de önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek James yanı sıra Ashton Kutcher ve Josh Hartnett oynadığı, James Franco ve Tori Spelling ve onun yeni filmi, Uzun Film yanında, Danger Uyku Mayıs 2016 TV filmi Anne oynadı.

Bu eski nişanlısı Charlize Theron onun ayrılmasından bu yana Sean’ın bilinen ilk romantizm olduğunu. onların 18 yıl dostluk romantizm dönüştü, ama Haziran 2015 yılında ayrı karar sonrasında Hollywood çift ilk 2010 yılında Hawaii’de birlikte resmedilmiştir bulundu.

Sean Penn Leila Georgeview

Onun iki çocuk, Hopper Jack ve Dylan ile aktör

Charlize, 41, daha sonra Wall Street Journal Dergisi söyledi: “Biz bir ilişki içinde olduğumuzu ve daha sonra artık işe yaramadı Ve ikimiz de ayrı karar İşte bu kadar…”

Sean önce 1996, 2010 yılına kadar, aktris Robin Wright ile evli ve o Robin, kızı Dylan, 25, ve oğlu Hopper Jack, 23 ile olan evliliğinden iki çocuğu var 1989 den 1985 Madonna oldu.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir