Leah Bracknell, Emmerdale Zoe Tate, o terminali akciğer kanseriyle mücadele olduğunu ortaya koymaktadır

Leah Bracknell, Emmerdale Zoe Tate, o terminali akciğer kanseriyle mücadele olduğunu ortaya koymaktadır

emmerdale aktris Leah Bracknell terminali akciğer kanseri tanısı olmuştur. ITV sabun Zoe Tate oynadı, 52 yaşındaki, o merdivenlerden yukarı yürümek için uğraşıyor sonra hastalık olduğunu keşfetti. O göğsünden sıvıyı çıkarmak için acil ameliyat olduğu yerde birkaç gün sonra hastaneye koştu ve daha sonra o çalışamaz kanseri vardı söylendi.

eşi Jez Hughes ile birlikte, Leah şimdi Almanya’da potansiyel hayat kurtarıcı tedavi görmek için onu sağlamak için bir bağış toplama sayfası kurmuştur. Aile, arkadaşlar ve taraftarlar kadar bir £ 50,000 hedefin neredeyse £ 18.000 sözü verdiler.

Emmerdale aktris Leah Bracknell terminali akciğer kanseri tanısı olmuştur

Onun bağış toplama itiraz olarak, Leah yazdı: “Just üzerinden 5 hafta önce, ben zinde ve sağlıklı, gayet iyi hissediyordum yoga dersleri ve atölye Öğretim, yeni başlangıçlar bir dönemdi. ev taşımak için hazırlanıyor, küçük çocuğun yuva kaçan, ve heyecanlı evrenin başka planları vardı çıkıyor, sahnede geri olmak turneye gidiyor, bir komedi oyunu için çalışmalara başlama. Ama edilecek. Hayat beklenmedik başının açık olması üzereydi.

. “Ben sadece stres biraz aşağı koymak … nefessiz tırmanma merdivenleri hissetmeye başladı Benim karın aniden ballooned – ve bir kaç gün bir konuda içinde ben ağır hamile baktım ben ancak sonra yürüyüş ya da nefes, bir.. Eylül ayı başında Cumartesi gecesi A & E sona erdi. ”

aktris ona kalbin etrafında aşırı sıvı kaldırmak için bir acil durum prosedürü ettiklerini söyledi.

Eşi Jez Hughes Almanya’da tedavi görmek yardımcı olmak için bir bağış toplama sayfasını kurmuş

O devam etti: “Ancak, kötü haber onların görüşüne göre akciğer kanseri, evre 4 teşhisi konmuş olmasıdır, o uçlarıyla, kurutmalı değil terminal değil demektir.

“Ben meydan ve karamsarlık, olumsuzluk ve korku bir ömür boyu karşı giderek ‘yarısı dolu bir bardak’ perspektifinden görmek için kararlıyım Oldukça acımasız ve kasvetli tanı ama bir !!!!

“Bu arada, ben değilim. Bana gözyaşı peçe ile yazma burada otururken hayal yapmayın. Bana bu yazı ve oldukça iyimser ve neşeli bir sesle konuşan düşünün. Ya da kendim için üzülüyordum lütfen. Ben (henüz) değilim.

Leah 1989 ve 2005 yılları arasında sabun Zoe Tate oynadı

O şöyle yazdı: “Ben iyi bir anne, kızı, eşi olmaya gayret etmeye devam böylece Benim öncelikli, iyi ve güçlü oluyor, ya da en azından en iyi ben olabilir.

“Benim öncelikli beklentilerini meydan etmektir. Benim öncelikli, sevgi gülmek ve Bob (Dylan) söylediği gibi, ‘açık’ keepin devam ‘etmektir.”

Leah ortağı Jez bağış için ne hakkında daha fazla bilgi açıkladı. “Çoğu insan için o Leah Bracknell olarak bilinir, TV ve sahnede 30 yıllık bir kariyere imza atmıştır ve en iyi on altı yıl boyunca Emmerdale Zoe Tate tasvir hatırlanır. Diğerleri için o binlerce ilham kaynağı olmuştur bir yoga öğretmeni.

“Bizim için, o Ali, iki harika bir anne, ortağı ve kızı sevgi dolu. Biz umutsuzca biz, onun arkadaşları ve sevdiklerinize, o potansiyel hayat kurtarıcı tedavi ihtiyacı fon umuyoruz. Zaman çok önemli.

aktris sahnede ve ekranda 30 yıllık bir kariyere imza atmıştır

“Çok araştırma yaptıktan sonra, daha önce gördüğümüz immünoterapi ve bütünleştirici tıp alanında, yapılan inanılmaz devrimler vardır bulduk ‘çaresiz’ kanserler tam remisyon girecek.

“Almanya’da bir klinik Hallwang kliniği bu öncülük denir. Dezavantajı bu kesme kenarı tedaviler klinik çalışmaların dışında NHS henüz mevcut değildir ve çok pahalı olmasıdır.

“Nedeniyle zor kişisel koşullar, Ali / Leah onun kaynaklar üzerinde büyük bir drenaj gördü birkaç yıl için hareket onun seçtiği meslekte çalışmak için başarılı olamadı. Anlaşılır, o bu. Oyunculuk ya da şu anda öğretim devam edemiyor burada fundraising neden olduğunu. ”

O Ali olarak atıfta Leah, nitelendiren, Jez ekledi: “O gerçekten parlak mücevher ve dünyada böyle parlak bir ışık Biz ışık gibi güçlü ve mümkün olduğunca uzun süre parlamaya bunu istiyorum parlar..”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir