Lena Dunham yeni dövme ile vücut sanatı içine onu endometriozis yara açar

lena Dunham inkings onu zaten etkileyici koleksiyonuna bir dokunaklı dövme ekledi. Kızlar yıldızı o rüptüre over kisti muzdarip sonra bu yılın başlarında yapılan her endometriozis ameliyatı, gelen izleri içeren, yeni bir tasarım dahil seçti zaman onun sanat güncellendi sahip oldu.

 
Lena Dunham vücut sanatı içine onu endometriozis yara döndü

Instagram için Lena da kaykay şampiyonu Laura Thornhill Caswell için bir hediyedir onu 2.8 milyon takipçileri ile vücut sanatı, göstermek için. dövme Laura midesinin üzerinde Lena’nın yara iniş gibi görünüyor onun kaykay, etkileyici bir hareket yapıyor resmediyor.

“Çok tatmin edici akşam benim (on yıl eski!) Elde Brooklyn Dövme benim iyi arkadaşım @rbrtbnhm tarafından dokundu TYE’ler,” Lena mürekkepleme yakın çekim fotoğraf başlığıyla. “O, bu yeni bir, yaşayan bir efsane @laurathornhillcaswell bir @langleyfox resimde ekledi.”

Daha sonra ekledi: “Plz o benim Endo izleri birini biniyor unutmayın.”

 

O dövmeler geri kalanı taze mürekkep ile güncellenen vardı

Lena de onu dövmeler başka bir gösterdi, bir at kafası kolunda yer, çiçeklerle çevrili. “Ferdinand onun orijinal pasifist ihtişamını geri,” diye ünlü yarış atı bir hediyedir sanat, bir çırpıda başlığıyla. “Bu kesinlikle yaş 19 yaptım havalı bir şey oldu”

Endometriozis: NASIL durumu yönetmek için

aktris ve yazar genellikle endometriozis ile onu mücadelesi hakkında samimiyetle konuştu ve doktorlar biraz dinlen onu sipariş sonra önceden hit gösterisi Kız basın turları iptal etti.

 

Lena ameliyatı bu yılın başlarında koştu

“Sevgili Pals Hey, ben sadece dışarı ve yeni sezon için basın yapmakla ilgili olmayacak, ben 21 Şub dönmek için Kız heyecanlıyım yaparken, bildirmek istedik,” diye Instagram bir yazı açıklandığı .

“Çoğunuzun bildiği gibi ben endometriozis, yaklaşık 1 ila 10 kadının üreme sağlığını etkileyen kronik bir durum olduğunu biliyorum. Şu anda no, bana bildirin hastalık ve (benim şaşırtıcı doktorlar ile birlikte) bedenimi ile zor bir dönemeçten geçiyor gidiyorum belirsiz terimler, dinlenmek için zaman olduğunu.

o rüptüre over kisti acı ve acil ameliyata sonra Mart ayında bu yılın başlarında, Lena hastaneye kaldırıldı.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir