Liseli sohbet odaları

sohbet  odaları ve chat siteleri adına açmış olduğumuz makalelerden sonra şimdi sırada var arkadaşlar. Bugün size hakkında bilgi vereceğim. Bu konumuzda neler yer alacak şöyle bir bakalım.

turk-liseli-kizlar-gizli-video-2

chat-sohbet

Liseli Sohbet Konu başlıkları?

  • Liseli sohbet odaları nasıl açıldı?
  • Buraya kimler girebilir.
  • Liseli sohbet odalarının amacı nedir?

Liseli sohbet odaları nasıl açıldı

Evet arkadaşlar liseli sohbet odalarının açılış sebebi genç arkadaşlarımızın birbirleriyle olan iletişimi sağlamak ve kanalda tartışma konusu yaratmak. Sohbet odalarının asıl amacı chat ve sohbet sitesi olmakla kalmıyor. İnsanların aynı ortamda bulunarak tartışarak, gülerek, müzik dinleyerek ve bilgi alışverişinde bulunarak paylaşımda bulunmasıdır. Böylelikle hem sohbet edecekler hemde yeni arkadaşlar edinerek mükemmel bir ortam oluşturacaklar.

Liseli sohbet odasına kimler girebilir ?

Bu oda yalnızca liseli gençlere ait değildir. Genci yaşlısı herkes girebilir, fakat öncelik tabi ki liseli arkadaşlarımıza aittir. İlerleyen zamanlarda kanal yoğunluğuna bakarak bunların genişletilmesi geliştirilmesi söz konusu olabilir. Kanal yönetimi liseli arkadaşlardan oluşmamaktadır.  Yönetim sunucu genel yöneticiler tarafından oluşmaktadır. bunun amacı genç arkadaşlarımızın düzenini sağlamak ve rahatsız edici davranışlara engel olmaktır.

Kanal kurallarından biraz bahsetmek gerekirse bunu 4-5 maddede toplayabiliriz.

  1. Kanalda seviye düzeyleri dışında tartışmak yasaktır.
  2. Kanalda birbirini rahatsız edici tahrik edici kelimeler kullanmak yasaktır.
  3. Liseli sohbet kullanıcılarının yönetimde bulunan görevli arkadaşlarla tartışması ve onların vereceği uyarılara uyarak kanalda tutum ve davranışları sergilemesi kesinlikle istenmektedir.
  4. Bu kurallara uyulduğu taktirde kullanıcıların görevli olma şansları da vardır arkadaşlar.

turk-liseli-sohbet

Liseli sohbet odaları amacı nedir?

Sohbet odalarının amacı zaten bütün makalelerde açıklıyorum ve bir daha açıklıyorum. İnsanların internet üzerinden birbirleriyle iletişimini sağlayarak bulundukları ortam içerisinde aynı anda sohbet etmelerini sağlamaktır. Bizde bu konuyu sürekli genişletiyoruz ve daha önce açmış olduğumuz kanallardan bazıları olan sohbet  odaları, istanbul sohbet odaları, kelebek sohbet odaları, mynet sohbet odaları gibi daha bir çok odalara yön vermiştik. Liseli sohbet odaları ise bunlardan yalnızca bir tanesidir. Liseli olmanın tadını çıkar ve bize takıl!

One Reply to “Liseli sohbet odaları”

ferdi05453676612

4 Ağustos 2017 at 10:42 pm

selam pasifim aktif arıyorum varmı guclu icime girip
mutlu edecek aktif kalın damarlı olan yazsın yada arasın
sakso cekmeyi severim sikilmeyide severim

Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir