Louise Redknapp onu endişeli hakkında doğurganlığı bildirmektedir: ‘Başka bir bebek için şaşırtıcı olurdu

louise Redknapp gelecekte daha fazla çocuk sahibi arzusunu hakkında açtı.

Şu anda Strictly Come Dancing oynadığı kim, 41 yaşındaki, hakkında daha önce konuşulan nasıl endometriozis ve sorunsuz futbolcu kocası Jamie ile hamile onu savaş.

Kesinlikle biz bahsettik şey “ve gelecekte burada oturup değil ne getiriyor göreceksiniz ve ‘kesinlikle söylüyorlar: onu damızlık genişletme olasılığı hakkında quizzed zaman eski pop yıldızı MailOnline söyledi. Bunun hiç olur eğer bilmiyorum çünkü ‘başka bir çocuk için gidiyorum başka bir çocuk’ ya da ‘olmayı seviyorum. ”

 

Louise Redknapp daha çocuk sahibi olma arzusu hakkında açtı

solo kariyerine girişmeden önce doksanlar kız grubu Eternal bir üyesi olarak ün bulundu Louise, 19 yaşındayken tanıştıktan sonra 18 yıl boyunca Jamie evli edilmiştir.

Louise dört yıl sonra ikinci oğlu, Beau, doğurdu önce çift, 2004 yılında ilk oğlu Charley karşıladı.

“O zaman olmazsa benim iki erkek ile çok mutlu ve ben bile onlara sahip hayal olamazdı – 13 veya 14 yıl önce mümkün olacağını hiç düşünmemiştim,” TV sunucusu ekledi. “İki erkek sahip olmak artık elbette başka bir şaşırtıcı olurdu sahip olmak, inanılmaz.”

O şu sonuca varıyordu: “Ben gerçekten şanslıyım – Eve gelip ben anneyim ve ben sadece Can’ın eşi olduğumda iş yerinde harika bir gün olabilir, ne olursa olsun başarmak ama ne bunun gibi bir şey yok.”

TV sunucusu 18 yıldır futbol yıldızı Jamie ile evli

Bu arada, Louise şu anda onun tüm zamanını, enerjisini koyarak ve o dans partneri Kevin Clifton yanında rekabet olarak Strictly içine odak noktası.

Hello to geçenlerde konuşan! Çevrimiçi, yıldız bu yılki dizi yetenek inanılmaz miktarı hakkında korkularını ortaya koydu.

“Hepsi vermek büyük bir şey var,” dedi. “Ben hepsi ne kadar iyi de gutted biraz değilim! Yetenek bir sürü kesinlikle var. Herkes kendi adım içinde süreceğe benziyor. Hiç kimse herkesten daha bunun için hungrier gibi görünüyor.

“Ama ben diğer insanlarla bir aşırı rekabetçi bir insan değilim, ne biliyor musunuz. Ben. Ben tamam yapmak ve elimden gelenin en iyisini istiyorum bu kendimi gurur yapmak isterdim hissediyorum.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir