Louise Redknapp Strictly Come Dancing laneti konuşur

louise Redknapp onu ve dansçı ortağı Kevin Clifton etkileyici rutinleri ile Strictly Come Dancing göz kamaştırıcı fanlar olmuştur. Hello to konuşan !, 41 yaşındaki çift Strictly lanet kavramını güldü sözlerine ekledi Jamie ona yolun her adımında destek olduğunu kocası saptandı.

kendilerine ait bir Ligi A panelisttir, Jamie son zamanlarda birbirlerine düşen eski yarışmacıları ve dans ortakları gördü sözde laneti hakkında gösteri nervürlü edildi.

 

Louise Redknapp o ve kocası Jamie Strictly laneti güldü ortaya koymuştur

“Biz bu konuda güldü,” Louise HELLO söyledi! münhasıran. “Bunca yıl sonra Strictly daha alacağım ve ışıltılı leotard sorunlara neden. Artı, Kevin gösteri sıcak dansçı ile evli!”

anne-iki Jamie ve Kevin futbol yıldızı, çoğu zaman onun desteğini göstermek için provaları katılıyor, yakın bir bağ kurduklarını ortaya koydu.

“Biz onu bizim seyirci. Kevin olmak olsun ve o futbol hakkında konuşurken sonuna kadar ve ben, gibi olacağım ‘Erm, biz cha-cha-cha öğrenebilirler herhangi bir şans?” Diye quipped.

louise Redknapp strictly

Yıldız gösteri Kevin Clifton ile eşleştirilmiş

İngiliz güzellik Strictly Karen Clifton dansçı adam ile evli onun dans partneri, övgü sözleriyle ama hiçbir şey yoktu. “Ben kimseyi seçmiş olsaydı, onu olurdu,” dedi. “O inanılmaz bir koreograf ve dansçı. Ama ikramiye o gerçekten güzel bir adam olduğunu.”

canlı şovlar gelince, Louise kocasının adına “gerçekten sinir olur” itiraf etti. “O filme izlemek için geldi ve o hasta hissettiğini söyledi,” dedi. “O sinirleri kontrol altına alamamıştır.”

 

O Jamie onu provalar sırasında onu desteklemek için geliyor gösterdi

eski Ebedi grup üyesi onlar “hafife” birbirini yapmayız olduğunu açıklayan çiftin ilişkisi her zamankinden daha iyi olduğunu ortaya koydu.

“Her gün yeni bir gün ve ben Jamie veya hafife ilişkimi asla” dedi. “Her zaman üzerinde çalışmak ve sen. Uzun zaman devam edebilir zaman ilk birbirini koyarak odaklanmak zorunda.”

3 Replies to “Louise Redknapp Strictly Come Dancing laneti konuşur”

Ferhat

2 Kasım 2016 at 3:36 pm

Arkadasca konusalim

Reply

Fatih

29 Mayıs 2017 at 11:10 am

Slm

Reply

    Fatih

    29 Mayıs 2017 at 11:11 am

    Sen kimsi

    Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir