Matt Damon ‘Seddi’ için Kireçleme Irkçı Out Constance Wu’nun Viral Arama

Matt Damon ‘Seddi’ için Kireçleme Irkçı Out Constance Wu’nun Viral Arama
2016 yılında, o farklı aktörlerin daha iyi temsil edilmesi için zamanı geldi.

screen_shot_2016-07-30_at_12.55.31_pm

Eğer bir Asyalı-Amerikalı üzerinde merkezi olur çünkü biz 2016 yılına yaşıyoruz olmasına rağmen, benzersiz ve çığır açan bir aile-sen olabilir ABC göstermek vurmak -the “Boat Off Fresh” bir hayranı iseniz anne karakteri olarak Constance Wu biliyorum, Jessica Huang. ne de bilmeli Wu çok akbaba verdiği röportajda, bir kaç ay önce, renk veya savunulamaz ırkçılığın. halkının silinmesini Hollywood’un beyaz kurtarıcı saçma duygu değil olmasıdır, Wu temelde gösterimi ile yaptığı acıklı bir iş için görev için tüm film ve televizyon endüstrisi aldı. röportajda boyunca, o anlayışlı ve tamamen on-nokta, akıllı fikirler vermektedir. okundu Ciddi, çok değer.

Daha yakın zamanlarda, Wu Great Wall, Çin Kuzey Song hanedanı döneminde gerçekleşen bir hikaye kurşun Matt Damon atmalarını yeni bir film tartışmak için Twitter aldı. Bu saçma ve hakaret döküm seçimi ve badana bir yıldız örnek. Wu film ve izin veriyorsa düşünce onu parçalama değil, tek bir yumruk çekti. Saf gerçek bu, ve bunu söylediğim için harika.

Orijinal tweet altında ve altında, biçimlendirilmiş ve kolay okuma için düzenlenmiş bir transkripsiyon var.

 

en azından hepimizin & “ama finanse etmek gerçekten zor” o kahraman-önyargı kabul edebilirsiniz ırkçılığa artık bahaneler? pic.twitter.com/mvNet5PrtH~~dobj YTL

– Constance Wu (@ConstanceWu) 29 Temmuz 2016
 

“Biz sadece bir beyaz adam dünyayı kurtarmak için ırkçı efsane sürdürmekte durdurmak zorunda. Aslında merkezli değil. Bizim kahramanlar Matt Damon gibi görünmüyor. Onlar Malala. Gandi. Mandela gibi görünüyorsun. Senin büyük kardeşi o durduğunda sizin için bir kez o zorba.

“Para insan olmanın tarihinin en saçma bahane. Yani Çinli yatırımcılar suçluyor olduğunu. (POC tercihleri bilinçsiz yanlılık dayalı olabilir de.) Sadece kendi topal yatıştırıcı yol açacaktır suçlayarak bireyler, ilgili değil Remember” b- ama iyi niyetleri vardı! ama … para! “microaggressive mazeretler. Aksine, bu beyaz insanlar POC’ye üstün olduğunu ve POC beyaz gücü aracılığıyla kendi renginden kurtuluş gerektiğini defalarca ima ırkçı nosyonu işaret ilgili. Eğer sürekli böyle filmler yaptığınızda, söyleyerek ARE. YOU ARE. Evet, YOU ARE. EVET YOU ARE. Evet, dostum, lanet ARE. Eğer ya da değil niyetinde olsun.

“Biz bir şey bizi kurtarmak için sana ihtiyacım yok (. Eğer yapmazsak, we should). Biz gibi. Bizim renk ve kültürümüzü ve kendi güçlü ve kendi hikayelerini kurtuluş gerekmez. Ve biz ‘ yeniden rrrreally yaptığımız, açıkça veya örtülü, bize söylemek size hasta almaya başlayan.

“Sadece büyük bir film yıldızı film satmak misin? Bu bir toplam teminat olmamıştı. Beyaz aktörler neden olamaz bir POC bazen bir süre sonra bir gişe başarısızlığı olması için affetmiş varsa? Daha iyi olmak YTL değil Neden bir tane var mı? ve siz kahraman olarak bir POC yapmak için “risk” aldı film olsaydı nasıl SOĞUK olurdu ve! bunun dışında bok satılan bütün toplum kutluyor olacaktı ?! Eğer başka bir şey, sizi ‘(para YOLU daha değerlidir) bazı deli saygı d.

“Yani seçim OLUN. Ben kendi önyargı aşmak ve farklı bir şey yapıyor topları alır biliyorum … Peki topları İSTİYORUM değil mi? Bak. Ben ‘düşünüyorum dürüst umurumda değil PT çok. Olduğunu biliyorum M deli olmak. İyi küçük kızlar bakın görüntüleri ve ne o olasılıklar kendi sınırlamaları hakkında onlara ima hakkında bakmakta için beni bağışlayın.

Eğer bir çocuk olsaydı OLDU “Çünkü, sen asosyal beyaz çocuk sevilmemiş hissettim kim? biz o çocukları İDİ çünkü. Neden bunu asosyal beyaz çocuk ona aşık bir kız düşüş var görmek çok güzeldi düşünüyorum. Çok dikkat etmelisiniz . Ve Hollywood’un hikayeleri bunun fotoğraflarını görünce mümkün hissettirdi. seni taşındı bu yüzden, bu harika bir hikaye oldu bu yüzden. Hollywood’un büyük hikayeler yapma konusunda olması gerekiyordu. bu yüzden bunları yapmak. “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir