Mel Gibson ortağı Rosalind Ross ile dokuzuncu kez baba olmaya

Mel Gibson ortağı Rosalind Ross ile dokuzuncu kez baba olmaya

mel Gibson dokuzuncu kez bir baba olmaya hazırlanıyor! 60 yaşındaki ve onun atlı kız arkadaşı Rosalind Ross kaynakları ortaya koymuştur, birlikte ilk çocuk bekliyor.

People dergisi göre, parite yakın ifşa çift bir arkadaşıyla, haber ile “heyecan” vardır. “Mel ve Gül bebek hakkında çok heyecanlıyız Mel baba olmayı seviyor ve o ve Gül olmak için sabırsızlanıyorum birlikte anne. son iki yıldır o hiç olmuştur onun mutlu yıllar bazı olmuştur. ”
Mel ve Rosalind birlikte ilk çocuk bekliyor

Oscar ödüllü aktör ve yönetmen ilk eşi Robyn Moore ile olan evliliğinden yedi çocuğu var; kızı Hannah, ve çift O da bir yıl süren bir ilişki sonrasında piyanist Oksana Grigorieva ile yedi yaşındaki kızı Lucia paylaşan 2006 yılında geri ayrılan önce doğmuş oğulları Edward, Hıristiyan, William, Louis, Milo ve Thomas.

Mel Temmuz 2015 yılından bu yana 26 yaşındaki Rosalind kalma olmuştur ve çifti iddiaya göre Braveheart aktörün 500 dönümlük Kosta Rika çiftliğe bir yolculuktan sonra yakın büyüdü. Bir kaynak Radar Çevrimiçi anlattı: “Onlar o Panama gitmeden önce, ormanın ortasında 500 dönümlük tropikal bir sığınak sahibi Playa Barrigona, saklanıyor, Kosta Rika onların romantik kaçış başladı Bunlardan ikisidir açıktır. birlikte çok mutlu. ”

çift 2015 yılından bu yana flört edilmiştir

Mel daha önce babalık hakkında açtı. Mario Lopez konuşan diyerek, onun ikinci kızı övdü. “O kadar serin Bu hayret verici bu merak dolu … ve ben daha fazla bir genç değilim benim ikinci kızım ben bunu yapmak için bir şans alıyorum var… daha iyi.

İyi bir baba olmanın anahtarı hakkında konuşan, şöyle dedi: “Ben aslında ne söyle demek Onları dinleyin..”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir