Melania Trump Bizim Göçmenlik Yasaları Broken Kalmış Olabilir Yeni Kanıtlar var

Melania Trump Bizim Göçmenlik Yasaları Broken Kalmış Olabilir Yeni Kanıtlar var
Melania son zamanlarda yayınlanamaz çıplak fotoğraflar oldukça rahatsız edici gerçeği ortaya çıkarabilir.

donald_and_melania_trump_cropped

Melania Trump çok tartışılan (ve inceledi) çıplak fotoğrafları o sonra uygun kanallarla Amerika Birleşik Devletleri’ne göç olduğunu, yani milyarder karısının kendi kendine ilan ettiği tarih, en önemli unsurlarından birini tehlikeye atabilecek New York Post tarafından Pazartesi günü yayımlanan birkaç yıl için bir model olarak yasal olarak çalışan.

“Bu kağıtları olmadan burada kalmak aklımdan hiç geçmedi. Yani sadece kişi, Sen kuralları takip “diye 2016 yılında New Yorker verdiği demeçte,”. Yasayı izleyin. Birkaç ayda Avrupa’da geri uçmak ve vize damga gerekir. “Bir kaç vize sonra yeşil kart başvurusunda ve 2001 yılında aldım

Melania Trump adamın o bir H-1B çalışma vizesi geldi olmadığını sorulduğunda Dujour muhabiri Mickey Rapkin bir kafa nod ötesinde Amerika Birleşik Devletleri girmek için kullanılan hangi vize açıklık olmamıştı. “Ben Melania röportaj, ben o H-1B vizesi New York’a gelirdi belirtti ve o sözleşmede başını salladı,” Rapkin dedi. H-1B çalışma vizesi Trump ABD’de kaldığı sırasında bir model olarak çalışmasına izin olurdu.

Ama Perşembe günü açıklanan bir Politik soruşturma çalışma onu engellemiştir olurdu B-1 kısa vadeli geçici iş ziyaretçi ya da B-1 turist vizesi ile daha tutarlı “Avrupa’ya geri uçmak ve vize damga” ihtiyacı hakkında Trump’ın adlı ortaya bir model olarak. Trump olasılıkla H-1B vize yenilemek için Avrupa’ya dönmek zorunda olmazdı.

Trump B-1 vizesi ile çalıştı göç konusunda uzmanlaşmış bir Washington merkezli hukuk firması ortağı “potansiyel bir sorun var.” Politico söyledi

“O zaman bir B-1 vizesi ile ABD’de çalışmaya yetkili olmazdı,” kaynak söyledi. gümrükçüydü B-1 vizesi ile ABD’yi giren birisi karşılaşır ve bireysel bir ABD işveren için çalışmak niyetinde olduğunu biliyorsanız “Aslında, birey genellikle kabul reddedilir. geri Slovenya gönderilmesini önlemek için, o gezi amacı hakkında yalan olmuş olabilir. “

görüntüler de soru Amerika Birleşik Devletleri’nde onu göç özenti ilk bayan çizelgesi diyoruz. Trump o aslen 1996 yılında ülkeye geldiğini söyledi, ancak çıplak fotoğrafları New York, Matthew Atanian 1995. Dahası, onu bilinen ilk oda arkadaşı alınmıştır, o 1996 biyografi 1995 den modeli ile bir daire paylaştı Politico söyledi Melania Trump: Bojan Pozar ve Igor Omerza da Trump devletler tarafından Inside Story, “1995 yılında New York’a hareket başladı”

“1995 yılında o moda ajanslarında başlamıştı işlere göre ABD’ye gelmeye başladılar,” Pozar politico söyledi yazdı. “Diye resmen New York’ta yerleşmiş ama önce onu ziyaret o bir model olarak vardı geçici iş fırsatları önce biz bu tam tarihleri bilmiyorum.”

Onun parçası için, Trump bu iddiaları reddediyor. her zaman göç yasalarına tam uyum içinde olmuştur ben var: Twitter’da Perşembe günü, o son günlerde beni düz rekoru Let geri 1996 yılında benim göçmenlik statüsüne ilişkin yanlış raporlama ve yanlış bir sürü olmuştur “yazdı Bu ülke. Dönem. “

Ama Trump göç ile tutarsızlıklar haber başka yanıltıcı iddia ardından gelir. Geçen ay, çeşitli haber kuruluşları Trump onu Web sitesinde ve Melania Trump bir model olarak kariyerine başlamadan önce Slovenya’da tasarım ve mimarlık onun derecesini aldı iddia ederek Cumhuriyetçi Ulusal Kongre sırasında her iki fibbed bildirdi. Ama İçinde Story, Pozar ve Omerza Trump “oldu-ve devam-üniversite terk,.” Yazma bir üniversite derecesi için herhangi bir referans beri onu sitesinden temizlendi edilmiştir.

kocasının kampanyasının çok çekirdek konusu Trump’ın göç süreci grev etrafında sorular. (Ne olursa olsun bu doğru olsun ya da olmasın ve) eşi bir H-1B vizesi geldi bazı raporlara rağmen biri için birkaç beton platform biri yapmıştır Donald Trump “H-1B sonsuza dek kullanımını sona erdirmek için vaat her vize ve göçmenlik programı için ilk Amerikan işçi kiralamak için bir ucuz işgücü programı ve enstitü mutlak gereklilik olarak. İstisna yok.”

Eh, belki bir istisna.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir