Michael Bublé sigara ve içki kısmak için yaptığı kararı: ‘Ben ölmek için gittiğini düşündüm’

Michael Bublé sigara ve içki kısmak için yaptığı kararı: ‘Ben ölmek için gittiğini düşündüm’

Michael Bublé değişmiş bir adam.
Kanadalı şarkıcı o içme ve daha az sigara içeren sağlıklı bir hayat sürmek için karar neden açtı.

Onun iki oğlu Nuh, üç ve Elias, dokuz ay – eşi Luisana Lopilato paylaştığı – kararını doğmasına neden oldu. Ve o bir uyandırma çağrısı olduğunu fiziksel testten sonra oldu.

 

Michael, 41, onun yaşam tarzı değişiklikleri ile ilgili açılan

“Ben bu vokal ameliyatı geçirmiş ve ameliyat sırasında bana onlar bisikletle gitmek yapmak bir fiziksel yaptırdı,” Michael, 41, Loose Women söyledi.

“Sen böyle bir anda ya da bir şey sekiz dakika boyunca düşünmek yaklaşık 168 kadar kalp atış hızınızı kalkmak zorunda ve ben öleceğimi sandım. Bu korkunç oldu.

“Ben yaptım ve bacaklarım gibi tüm wimpy ve titrek ve sonra benim asistan baktı ve ben indi ve ben bu yaşlı bir adam olmak istiyorum Yani, hiçbir şekilde, ben eski olmak istiyorum ‘dedi bebekler ve ben değil ben olması gerekiyor şeklinde gibiyim. ‘

“Ve bu sadece öyleydi, ben bu tezahür vardı ya da [gibi oldu] gibi değildi ‘Tekrar içmeye gidiyorum asla değilim.'”
şarkıcı eşi Luisana ile iki sevimli oğlu vardır

Michael’ın çarpıcı Arjantinli eşi mutlu evli. Çiftin iki çocukları hakkında konuşan, diye itiraf:. “Ben çocukları için bu uzun sürdü ben perspektif beni verecek hiç bir fikrim yoktu çünkü hiçbir fikrim yoktu hayatımda tek pişmanlık, ne kadar isterim bir baba olmayı seviyorum. böyle bir şey olup olmadığını Yani, ben muhtemelen çok onları seviyorum … ben umurumda hepsi bu kadar.

“O kadar önemsiz her şey onlar Nuh ve Eli olan, gerçekten neyin önemli olduğunu karşılaştırıldığında ne kadar ciddi değildir fark ettik çünkü artık bir sevinç haline gelmiştir beni mahçup olur korktuğum anlar ve anları yapılır ve bu kadar . “

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir