Michael Moore: O gerçekten ilk etapta İş Never Wanted Çünkü Trump Is His Kampanya Kendinden sabote

Michael Moore: O gerçekten ilk etapta İş Never Wanted Çünkü Trump Is His Kampanya Kendinden sabote
O daha iyi bir anlaşma elde etmek için cumhurbaşkanlığı için çalışıyor “Apprentice.”

shutterstock_259542998

 

Donald Trump, aslında ABD’nin başkanı olmak istemedim. Ben bir gerçeği biliyorum. Ben bunu biliyorum söylemek için gitmiyorum. Ben Trump ve ben aynı ajan veya avukat ya da stilist paylaşılan demiyorum, ya da biz mi, o şey ile ilgisi yoktur. Ve ben kesinlikle şimdiye kadar bu kurumlar ya da başka bir yerde NBC koridorları ya da herhangi bir şey kulak misafiri söylemiyorum. Ama kim olduklarını biliyor ve onlar aşağıdaki paragraflarda her kelimenin aslında ne olduğunu biliyoruz, şimdi bu hakkı okuma bazı insanlar vardır.

Trump ev sahibi ve onun hit NBC gösterisi, “Apprentice” (ve “Celebrity Apprentice”) yıldızı olarak yaptığı anlaşma ile mutsuzdu. Basitçe söylemek gerekirse, o daha fazla para istedi. O muhtemelen bu dikkatini onun müzakere pozisyonu daha güçlü kılacak umuduyla cumhurbaşkanlığı için çalışan önce fikrini süzülüyor vardı. Ama o bir şeyler yapmak için gidiyoruz diyerek bupkis-YAPMAK olduğunu o piçler oturup dikkat kılan, dealmakers kendi kendini ilan kral olarak biliyordu.

Trump yaptığı gösteri taşıma hakkında diğer ağlara konuşurken başlamıştı. O “sessizce” bu ağlardan birine başkanı ile bir araya geldi ve kelime etrafında var bu birisi onu kaybetme kaldıraç-korku almak için başka bir yol oldu başka-ve elini güçlendirilmiştir. O onun Big Kart oynama zamanı olduğunu biliyordum.

O cumhurbaşkanlığına aday karar verdi.

Tabii ki o gerçekten onlarca taraftar binlerce dolu olacak birkaç mega mitingler tutun-sadece başkan duyuru yapmak için çalıştırmak zorunda, ve ilk kamuoyu yoklamaları başka onu-Ne gösteren gelmesini bekleyin olmaz ?-ilk etapta! Sonra o anda ödenen ne daha değerinde milyonlarca ne olursa olsun istedik anlaşma olsun istiyorum.

Yani, geçen yılın 16 Haziran tarihinde, onun altın yürüyen merdiven aşağı indi ve ağzını açtı. Hiçbir kampanya personeli ile hiçbir 50-devlet kampanya altyapı ikisi de o, bu gerçek bir kampanya ve hiçbir hazır script ile olacak değildi hatırlıyorum, çünkü, onun kick-off basın toplantısında raydan çıktı ihtiyaç , Meksikalılar “tecavüzcüler” ve “uyuşturucu satıcıları” çağıran ve hepsini dışarıda tutmak için bir duvar inşa edileceği bildirildi. oda çenelerden ağzı açık idi. Onun Yorumlarınız hemen bu veciz ifadesi ile kendisine ateş, uzak ona daha büyük bir maaş sunan, NBC öylesine saldırgan: “. Nedeniyle göçmenlere ilişkin Donald Trump, NBCUniversal Sayın Trump ile iş ilişkisi sona eriyor tarafından son aşağılayıcı açıklamalara” NBC o da Trump, Miss USA ve Miss Universe ait güzellik yarışmasında iptal olduğunu söyledi. BOOM.

Trump şaşırdı. anlaşma sanatı için çok fazla. O, bu beklenen asla, ama o Amerikalı milyonlarca onu kendi lideri olmak istediğini nasıl göstererek diğer ağlara gözünde onun “değer” artırmak için zaten onun planına sıkışmış. O tabii ki biliyordu (ve o güvenilir insanlar da söyledim) o aslında (eğer varsa) Primer birçok kazanmak için gittiğini hiçbir yolu yoktu ve o kesinlikle Cumhuriyetçi adayı olmayacaktı ve asla o hiç olur Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacak. Tabii ki değil! Ne de olmak isteyeyim! Başkan olmanın iş İŞ ve SIKICI olduğunu ve nemli ve kasvetli ve sadece iki katlıdır küçük 200 yıllık eski evinde, Washington, DC GETTOYA yaşamak zorunda! Bir “İkinci katta” bir çatı katı olduğunu! “Trump Başkan” Birkaç ay sürmesi gidiyordu sadece bir aldatmaca olduğu gibi ama bunların hiçbiri bir endişe oldu.

Sonra bir şey oldu. o senin başına ve eğer dürüst olmak gerekirse, aynı şekilde tepki olabilir. Trump, kendi sürpriz, özellikle milyarderlerin zıddı insanlar arasında, ülkeyi ateşledi. O Cumhuriyetçi seçmenlerin sandık düz # 1 gitti. 30.000 kadar fırtınalı destekçileri onun mitingler kadar göstermeye başlamışlardır. TV o kadar yedim. O olmak istediği herhangi bir gösteri kendini kitap edebilmek için ilk Amerikalı ünlü oldu on-ve ardından stüdyoya göstermek DEĞİL! “Face Milleti” Anderson Cooper “Today Show” için, o basitçe telefon başardı ve canlı yayında onu koymak istiyorum. O tüm Trump Tower onun altın tuvalete oturuyor olabilirdi biliyorduk-ve medya bu herhangi biri ile bir sorunum vardı. Aslında, CBS başkanı Les Moonves ünlü Trump TV değerlendirmesi ve NBC-reddedilmiştir narsisist kulağına reklamsız müzik satış için çok iyi olduğunu itiraf etti.

Trump tekrar kendisi tüm aşık ve çok geçmeden bir TV programı için iyi bir anlaşma elde etmek görevini unuttu. Bir TV şovu? Dalgamı geçiyorsun? O ( “Bachelorette” ev sahibi) kim olursa olsun, Chris Harrison gibi kaybedenler için. O artık kralı oldu dealmakers-o Dünya Kralı oldu! Onun ufak musings tartışıldı ve günler, haftalar, aylar için herkes tarafından her yerde disseke olacaktır! İŞTE “Apprentice” konulu asla! Bir TV şovu ev sahipliği? O hemen her birincil kazanan, SHOW-ve yakında HER TV yıldızı oldu.

It was “! Üzerinde ing @ * Ben aslında Cumhuriyetçi adayı olacağım ve benim zengin güzel hayat f # ise”: Ve sonra … sen! “Kahretsin” vahiy olduğunu … nihayet ona dawned an görebilirsiniz gece New Jersey birincil kazandı. Time.com hakkında başlık “New Jersey Kazanma sonra Donald Trump’ın Durgun Zafer Konuşması” oldu. Yerine onun yüksek sesle, küstah konuşmalar biri olma, düpedüz sıkıcı oldu. Hiçbir enerji yok, mutluluk, şimdi o başladı bu dublör ile geçmek zorunda gidiyordu sadece gerçekleştirilmesi. Artık performans sanatı olacaktı. O işe gitmek zorunda olacaktı.

Yakında olsa da, onun karma onu yakaladı. Arayan Meksikalılar “tecavüzcüler” Gün One (ya da 2011 yılında olduğu gibi Obama, burada doğmadım söyleyerek için) onu diskalifiye olması gerekirdi. Sonunda, bir öldürülen askerin ailesi saldıran Purple Heart alay ve pro-gun kalabalık Hillary Clinton suikast düşündüren bir trifecta kendini undid önce Hayır, ırkçı, cinsiyetçi, aptal yorumların 13 ay sürdü. Bu geçmiş hafta sonu, onun yüzündeki o bundan nefret ediyorum “All-dedi! Ben! Şovum geri istiyorum “Ama artık çok geçti. O, mal hasarlı onarılamayacak yaptığı marka, dünya çapında bir gülme stok ve daha da kötüsü, bir yakında-to-be kaybeden oldu.

Ama, beni başka bir teori, Trump Göründüğü kadar aptal ya da deli değil varsayar birini atalım. Belki son üç hafta erimesi bir kaza değildi. Belki o asla zaten sonuna kadar görmek için amaçlanan bir yarış defolup onun yeni stratejinin bir parçası. O sadece “deli” olduğu sürece, alışılmadık tek açıklaması edinmiş, çünkü, günden güne, birbiri ardına aşırı pervasız deyiminin dışarı boyun eğmek zorunda ya da olacak, böylece bilinçli (ya da bilinçaltında) yapıyor olması onu zorlamak için “diğerlerini” suçlarlar. Birçok şimdi bir kaybeden-LOSER ilan onlar Trump ciddi ve en önemlisi gerçek bir iş-ve yapmak istemiyor biliyorum çünkü o, burada son oyun olamaz algılama ve resmen ve hukuken olma yoluyla acı OLMAZ! Kasım gecesi -Açık 8.

İnan bana, ben adamı tanıştım. Onunla bir öğleden sonra geçirdi. Son anketler o gece kapattıktan sonra kırmızı L harfi alnı saniye markalı buna sahip daha onun yerine bir sonraki düğün Clintons ve Obama’nın davet edeceğini, kalıcı final bölüm akşam Donald Trump Bok Göster iptal etti.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir