Milwaukee Polis Onların Subay Son Ölümcül Çekim Hakkında Bilgi Stopaj musunuz

Milwaukee Polis Onların Subay Son Ölümcül Çekim Hakkında Bilgi Stopaj musunuz
yetkililer vücut kamerası görüntülerini serbest reddediyorum ederken, polis öldüren adamı bulaşması vardır.

police_5

Milwaukee yetkililer Sylville Smith, 23 yaşındaki siyah adam polis öldürme gösteren polis vücut kamerası görüntülerini serbest bırakmak için reddeden, henüz kolluk kuvvetleri, video ne içerdiğini hakkında medyaya kamu alacaklarının yapıyoruz. Sonuç olarak, polis kendini savunmak için hayatta olmayan bir insanın kendi memurun ölümcül çekim hakkında anlatı üzerinde tam kontrol yakın koruyor.

Smith Cumartesi öğleden sonra bir trafik durma sonrasında Milwaukee polis memuru tarafından vurularak öldürüldü. Ölümcül çekim ırk ayrımı ve eşitsizlik boğulmuş bir şehir, hafta sonu öfkeli protestolar ve isyan kapalı dokundu. protestolarla, Milwaukee polis hızla Smith silahla memurları tehdit ettiğini iddia ederek, kendi falso duyurmak için medya devresini çarptı.

Bir basın toplantısında Pazar günü, Emniyet Müdürü Edward Flynn doğrudan belirterek, vücut kamerası görüntülerini başvurulan “bireysel elinde bir ateşli silahla memuru doğru dönüş yaptı.” Flynn görüntüleri polis sonuçlandırılması, CPR uygulanmasını gösterir belirtmek için gitti, “kesinlikle [subay] o güvenilir bir karardı bu kararı zaman bana görünür.”

Oysa halk o görüntüleri görünce men ediliyor.

Videonun Milwaukee polis departmanı talebi üzerine soruşturma yürüttüğünü açıkladı Kriminal Adalet Bölümü, Wisconsin Bölümü yetkisi altında olduğunu. ajans “şu anda video kanıt herhangi serbest bırakmak için hazırladı.” olmadığını iddia ediyor

Pazartesi günü basına yaptığı açıklamada, başsavcı Brad Schimel Dairesi şunları söyledi: “Son 48 saat Milwaukee sakinleri etkiledi şiddet tanınması, ABD Adalet Bakanlığı süratle çalışma ve hukuk parametreleri içinde olup, topluluğun, zamanında 13 Ağustos tarihinde gerçekleşen olayların şeffaf bir görünüm sağlamak için. ”

Ama ACLU-Wisconsin direktörü Chris Ahmuty bu güvenceler satın almaz. Eğer şeffaflık söz verdiler Bugüne kadar “, ancak Ağustos’ta transpired ölümcül olayın anlayış aramak toplum ve Bay Smith’in Kederli aile ve arkadaşlar, sizin soruşturma az bilgi verilmiştir: Schimel açık mektup Salı yayımlanan olarak, Ahmuty yazdı haber salınımı ve medyada rapor olarak Sözcülüğü açıklamada 13., hatta Sylville Smith’in adını söz etmiyor. Bir Milwaukee polis memuru aile, arkadaş ve komşularla, belirli bir kişi öldürmüş olduğunu kabul etmek için önemlidir. ”

Ahmuty soran en temel bilgileri henüz açıklanmamıştır dikkat çekti: “? Mu DCI vücuda takılan kamera (lar) (BWC) var”

Milwaukee polis memurları ölümcül çekim Siyah Lives Madde protestoları kapalı dokundu 2014 yılında 14 silah sesleri ile, Dontre Hamilton, bir akıl hastası siyah adam subay Chistopher Manney en öldürülmesinin ardından vücut kameralar takmaya başladı, yine de kovuldu rağmen Manney, cinayet için masraf kaçtı görevinden. Polis departmanı 2015 yılında, 200 polis memuru vücut kameraları dağıtmak başladı iddia etmektedir.

Nate Hamilton Jr, Dontre Hamilton kardeşi, biz kamu erişim vermek için, vücut kameraların noktası olduğunu düşünmüş Biz onların videoları serbest sanıyordum “, ALTERNET söyledi. Biz olmuyor bkz. ”

“Biz yaptık bir şey hoş olduğunda vücut kamera video göstermek için onları daha istekli görüyorum,” Hamilton devam etti. “Toplumun güven ağırlığında bir şey var, onlar en beklemek izin söylüyorlar.”

“Ben serbest video istiyorum: hatta Milwaukee Belediye Başkanı Tom Barrett düzenlediği basın toplantısında ilan tahliye edilecek tam video için çağrıda bulunuyor. Ben neler olup bittiğini gibi video bağlamında bir sürü sağlayacağına inanıyoruz. ”

Barrett yaptığı Smith elinde silah tutan gösteren video hareketsiz bir atış gördüğünü iddia ediyor. Ama Hamilton vurguladı: “Eğer bir resmini gördük, neden topluluğu bunun bir resim gösteriyor değil mi? Ben hammadde topluma sunulan olması gerektiğini düşünüyorum. Ben spekülasyon yapmak mümkün olmalıdır sanmıyorum. ”
görüntüleri serbest bırakmak için yetkililerin reddetmesi yakındaki Chicago, kamu öfke verilen dikkati çeken nerede Polis yetkilileri daha önce silahsız 18 yaşındaki O’Neal 28 Temmuz polis öldürme sonrasını, tasvir bu ay yayımlanan vücut kamera görüntüleri hangi polisin can içinde o arka vurulduktan sonra kendi kanında yatarken kabaca genç handcuffing görülebilir. O şehrin polis departmanı ve kasıtlı anahtar görüntüleri kaybederek 17 yaşındaki Laquan McDonald 2014 polis öldürme örtbas Rahm Emanuel, yüz suçlamaları yönetimi.

Milwaukee yetkililer halktan önemli delillerin olduğu gibi, Şerif David Clarke kodlu ırkçı bir dil kullanarak ırk adalet protestocuları ve öfkeli siyah gençlik smear ulusal haber çıkışları vuruyor. FOX Business Network adlı bir Pazartesi görünüşte “Varney & Co,” dedi, “sürüngenler” ve “polis haters” olarak protestoculara ifade ve ilan: “. Ayaklanmalar Milwaukee gibi bu gettolarda liberal kentsel politikalar başarısız olan nedeni nedir”

Bir ateşli Donald Trump destekçisi olan Clarke açıkça bir kez ırksal adalet protestocular ISIS ile “güçbirliği” olacağı sosyal medyada ilan, Siyah Hayatlar Madde hareketine savaş ilan için ulusal dikkat çekti.

Bu arada polis, Şerif’in ofisi beş yıl geriye giderek ayrıntılı bir tutuklama kaydı bırakmadan ile, Smith bulaşması meşgul. Medya kaynakları hızla Fox çirkin bir başlık çalışan, hikaye kadar almış: “İnsan Milwaukee polis tarafından vurularak iddia edilen tanığın baskı sonra silah rap yendi.”

Clarke smear olarak ırksal adalet protestocular, Milwaukee yetkililer delilleri stopaj ve yanlış açıkça Smith boyalar bir kamu anlatı iplik vardır. Hamilton göre, “Biz bu bilgileri almak ve onuru ile ileriye taşımak için yeterince zeki, bu bilgiler değmez değiliz gibi onlar siyah toplumda bizi tedavi edilir.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir