Mobil Sohbet odaları

762132-300x210

İphone, İpad, Tabled, amdroid, Windows iphone, Bilgisayar gibi teknolojinin en üst düzeyindeki cihazlardan sitemize ulaşabilirsiniz. Mobil Sohbeti  ufak gibi görünen, fakat büyük dostluklara ve en üst düzeyde arkadaşlıkların kazanıldığı, İnternet ortamının bize  sunduğu teknolojik bir muhabbet olayıdır. Size sunduğumuz bu site, Türkiye’nin en büyük Mobil Sohbeti platformları arasında ilk sıralarda yer almakta olmasına istinaden, kullanıcı sayısı açısından 4000’e ulaşmış bir platformdur.  En önemli özelliği ise sadece Mobil’den giren arkadaşlar yok burada, Bilgisayardan giren arkadaşlarda sizlerle sohbet edebiliyorlar.

Bu sayede asla sınır tanıma gibi bir olumsuzluk olmuyor arkadaşlar, sitemiz üzerinde her konuya açılan kanallarımız mevcuttur arkadaşlar, ekranın kenarındaki pencereler, bu odaları temsil etmekte olup onlara bir kere tıkladığınız zaman, kendinizi o odada buluyorsunuz. Yani çok basit ve eğlenceli bir mekanizma kurduk sizler için. Bizler yeni yeniliklerimiz ile Mobil Sohbeti teknolojisini yükseltmeye devam edeceğiz. Mobil Sohbeti kolayca bazı sorunlar karşınıza çıkıyor halletme konusunda zorluk çekiyordunuz farkındayız.
mobil-sohbet

Özellikle Bayan arkadaşlarımızın belirttiği rahatsızlık olayları, bunlardan kastımız Erkek arkadaşların özel denilen birebir muhabbet sırasındaki verdiği rahatsızlıklar, Buna çözüm olarak; /Mode Nick +D komutu’nu kullanırsanız, belirttiğiniz nick daha size yazamayacaktır. Böylelikle en büyük sorun ortadan kalkmış oluyor. Aynı zamanda bir başka engelleme modeli ise İgnore olayıdır, bunun içinde; /İgnore Nick komutu ile o nick’in yazmasını her şekilde engelleyebiliyorsunuz. Bunun gibi bir çok yenilikler sizleri bekliyor dostlar. Haydi buyurun gelin en özel arkadaşlarınız olsun ve hayatınız daha çok renklensin. Mobil Sohbeti ile ilgili çalışmalarımız devam edecektir arkadaşlar. Hepinizi sitemize bekliyoruz, aynı zamanda yüzlerce arkadaş, arkadaş olmak için sizleri sitemize bekliyor. Hepinize şimdiden iyi sohbetler dileriz .

2 Replies to “Mobil Sohbet odaları”

fatih

22 Ekim 2015 at 9:29 am

Guzel

Reply

    Ömer

    12 Ağustos 2016 at 1:02 pm

    Beni sikermisin

    Reply

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir