Nadir bikini çırpıda inanılmaz rakam ile Katie Piper zeminler fanlar

Katie Piper, o Pazartesi günü onu inanılmaz rakam gösterdi zaman çeneleri yere bırakarak vardı. 33 yaşındaki kadın onu gıpta edilecek tonda fiziği ile bize tüm önemli spor hedeflerini verdi nadir bikini çırpıda yayınlanmıştır.

o adamcağız oturur iki yaşındaki kızı Belle bacakları alay ile, bir çiçek baskılı puset yanında duran, soluk pembe mayo pozlar olarak muhteşem fotoğrafta İngiliz güzellik kamera gülen görülebilir.

 
Katie Piper nadir bikini çırpıda çarpıcı görünüyor

“Ne zaman buggy için bikini maç!” O eşlik eden başlık içinde quipped. “Buggy Kasım #believe satışa @mybabiieofficial ile bana göre tasarlanmış inanın.”

Fotoğrafın dakika yükleniyor içinde, övgü, bir ilham kaynağı olarak Katie selamladı hayranları, gelen dökme başladı. başka bir “kesinlikle güzel” olarak yıldızı açıklanan süre “Sen o iyi! Aferin bakmak hak zor bu yüzden çalışmak, kesinlikle şaşırtıcı bakmak,” bir fan yazdı.

 

TV sunucusu genellikle hayranlarına sağlıklı yaşam göz atmak verir

Katie sık sık o şekil kalır gibi perde arkası onun egzersiz rutin onları alarak, ya da onun denge diyetin bir parçası olarak pişirmek için seviyor nefis yemek fotoğrafları gönderme olsun, onu hayranlarına sağlıklı yaşam içine bir sneak peek verir.

 

O da onu etkileyici spor hamle kapalı gösterir

TV sunucusu, daha önce çünkü onun hıncahınç zamanlama o önceden yemek hazırlamak için çalıştığı ifade edildi. bir çırpıda o bir gün öncesinde bir araya koyarak lezzetli görünümlü avokado salatası bir fotoğraf yayınlanmıştır. “TOMMROW benimle yolda almak için bu yüzden birkaç kutuları hazırlıyor 2 b meşgul oluyor!” o yazısı açıklanmıştır.

o meze gelince, Katie da bize sağlıklı beslenme hedefleri verir. Bir mesaj şahane güler yüzlü onu tatlı diş düşkünlük yıldızı gördüm. “Tatlı düzeltme,” diye uydurma içme kendini bir fotoğrafın yanında, yazdı. “Bir taze muz, yaban mersini, çilek, doğal yoğurt avuç chia ve keten tohumu – #Katieskitchen #katiecooks su ile tepesinde.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir