Natalie Cassidy ikinci çocuğu ağırlıyor – ve sevimli isim ortaya!

Natalie Cassidy ikinci çocuğu ağırlıyor – ve sevimli isim ortaya!

natalie-cassidy

bir kız bebek doğurmuştur Natalie Cassidy, tebrikler. 33 yaşındaki aktris ve onun kameraman nişanlısı Marc Humphreys Natalie Pazartesi sabahı Twitter’da hayranlarıyla mutlu haberi duyuran ile hafta sonu birlikte bir kızı karşıladı.

“@cameramarc Ve ben Joanie Elizabeth Cassidy-Humphreys Biz aşık tüm so … tanıtmak!” Natalie onu küçük yeni doğmuş kucağında, onun hastane yatağında yatan gösteren tatlı aile fotoğrafı, başlığıyla. onun yanında oturan gururlu ilk kez baba Marc yanı sıra yepyeni bir büyük kardeş olma ayın üzerinde görünüyor Natalie beş yaşındaki kızı Eliza vardır.

 

natalie-Cassidy
Natalie Cassidy gururla tatlı bir aile fotoğrafı ile kızı Joanie gelişini duyurdu

Natalie bu yılın Şubat ayında hamileliğini açıkladı. “Akşam Bütün,” diye Twitter’da yazdı. “Izin Zaman herkes bu @cameramarc biliyorum ve yaz aylarında bebek yaşıyorsanız. Üç silahşörler dört olur.”

çift Marc serbest kameraman olarak çalışan EastEnders, setinde tanıştı ve çiftin bir yıl dönümü kutlandı olarak geçen Ekim soru attı. Sevdiklerini ortaya çıkaran bir kaynağı, haber memnun söyleniyordu: “. Aile ve arkadaşlar Natalie heyecanlıyız ve kutlamak için onları hediye satın edilmiştir”

Marc Adem oyuncu saldırıdan suçlanıyor ve toplum hizmeti 120 saat alındı önce eski çift dört yıldır beraberdik 2013 yılında Eliza babası Adam Cottrell ile olan ilişkisi sona ermesinin ardından Natalie’nin yüzünde geri bir gülümseme koyarak ile sevildi.

natalie-cassidy1
Zeynep ve Marc Ekim 2015 yılından bu yana meşgul olmuştur

O Marc çıkmaya başladı kısa bir süre sonra, bir kaynak Closer şunları söyledi: “Marc ona yaşam yepyeni bir kira vermiş olan aşkı bulma O bile yine bir anne olmaya hazır olabileceğini ima ediyor..

“O onların yeni ev yerleşti yaparken bir aile kurma konusunda konuştum Eliza. She ve Marc için bir erkek veya kız kardeşi isterim.”

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir