Nereye gittiğini öğrenmek – Kate yurtdışında ilk solo yolculuk yapmak

Nereye gittiğini öğrenmek – Kate yurtdışında ilk solo yolculuk yapmak

biri için kraliyet Bagaj hazırlamak! Cambridge Düşesi Salı 11 Ekim tarihinde yurt dışında ilk resmi gezisi, Kensington Sarayı duyurdu yapacaktır.

O Hollanda’da nişan bir gün yürütmektedir Kate evde kocası Prens William ve onun çocuklarını Prince George ve Prenses Charlotte bırakacaktır.

O, Villa Eikenhorst Kral Willem-Alexander ile bir toplantı ile yaptığı yolculuğu başlayan Lahey ve Rotterdam vakit geçireceksiniz.

 

Kate Ekim ayında Hollanda ziyaret edecek

Üniversitede sanat tarihi okudu Kate, daha sonra Hollanda’da Evde, sergi için Lahey’de Mauritshuis ziyaret edecek: Vermeer ve onun Çağdaşları İngiliz Kraliyet Koleksiyonu’ndan.

Hollandalı sanatçılar tarafından sanat eserleri 22 onlar Ocak ayına kadar ekranda olacak Mauritshuis için İngiliz Kraliyet Koleksiyonu’ndan ödünç edilmiştir.

Kate sergisini ziyaret etmeden önce galerinin daimi koleksiyonunda gezecek, galerinin öğrenme programına katılan çocuklar karşılamak ve müze destekçileri ile kısa bir resepsiyon katılacak.
O 2011 yılında kraliyet düğün katıldı Kral Willem-Alexander ile bir araya gelecek

o bağımlılık, müdahale, aile ve ruh sağlığı temalar üzerinde bir yuvarlak masa toplantısı katılacaklar nerede Sonraki Kate Hague İngiliz Büyükelçisi’nin Residence katılacak.

Düşes özellikle gençler ve çocuklar olmak üzere ruh sağlığı için keskin bir savunucusu olduğunu. tartışma Hollanda’nın ünlü Trimbos Enstitüsü araya profesyonelleri getirmek ve o hamisi olduğu Kate’in Birleşik Krallık hayır iki olacak – Bağımlılık Anna Freud Çocuklar ve Aileler için Merkezi ve Eylem.
Kate Lahey ve Rotterdam gün geçirecek

Günün Onun son nişan Bouwkeet, ekonomik mahrum ilçe merkezinde yeni bir toplum odaklı bir girişim ziyarete Rotterdam komşu şehir Kate alacaktır.

Yerel sakinler, başkalarıyla becerilerini paylaşan toplum içinde eğitim ve olumlu rol modelleri sunarak tesisleri ve ‘öde’ kullanabilirsiniz. Merkez aynı zamanda onlar, tasarım oluşturmak ve kendi projelerini inşa öğrenmek atölye içine alan gençleri getirmek için yerel okullar ile çalışır.

Kraliyet gözlemcileri Hollanda’ya Kate’in ziyareti dikkate alacak. Bu onun yüzünden sabah bulantısı 2014 yılında Malta yalnız seyahat edemedi sonra yurt dışında Düşes ‘ilk solo resmi bir gezi olduğunu. zaman Kensington Sarayı sadece onun ikinci hamileliği duyurmuştu.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir