Noel

Neredeyse Aralık ayı ve Noel’e geri sayım devam ediyor. Ancak heyecan verici bir zaman (ve çılgınca Noel alışverişinde) olsa da, kendimizden daha şanslı olmayanlar için bir düşünceye yer vermek için de bir zaman.

MERHABA! Harika ailemiz ünlü Ormond Street Hastanesi Çocuk Hayalleri ile heyecan verici online Ünlüler Noel Advent Takvimimizi başlatmak için takım oluşturuyor. Şu andan Noel arası her gün, TV, müzik ve spor dünyasındaki en büyük isimlerden bazıları benzersiz Noel mesajları ile gelişkin takvim kapılarımızı patlatacak.

Peter Andre Merhaba

Her şarkıda benzersiz bir Noel mesajı var!

Ve Umarız HELLO’ya katılırsınız! Ve bu çok değerli davayı destekleyerek kutlu şöhretler grubumuz. Hepimiz sevdiklerimizle Noel’de olmaktan hoşlanıyoruz. Great Ormond Street Hastanesi’ndeki ailelerin aileleri için bu özellikle doğrudur.

Sizlerin desteğiyle, Great Ormond Street Hastanesi Çocuk Yardımı, annelere, babalara, kardeşlerine yakın kalabilmeleri için aile konaklama fonuna yardımcı olabilir veya yeni hastane servislerinde daha büyük odaların oluşturulmasına yardım ederek en ağır hasta çocukların aileleri kalabilirler Yatmadan günün 24 saati.

 

Şimdi ve Noel arasında yeni videolara dikkat et

Yardım vakfı ayrıca, çocukların çok zor zamanlar geçirmelerine rağmen eğlenceli vakit geçirebilmesi için oyun uzmanlarına para sağladığı gibi, hastanenin yeni tedaviler bulmasına ve daha fazla hayat kurtarmasına olanak tanıyan araştırma ve ekipman fonlarına fon sağlıyor.

Great Ormond Street Hastanesi Çocukların Yardımına yapılan her bağış, bu Noel’i ailelerin yanında tutmanıza yardımcı olacaktır.

Bir numaralı kapı arkasında kimlerin olduğunu öğrenmek için lütfen 1 Aralık Perşembe günü tekrar kontrol edin! Ya da bağış toplama yaparak ya da FIVE’ı 70111’e yazarak GOSH yönünde Noel tezahürünün yayılmasında bize katılın *

* Metinlerin maliyeti 5 £ ve standart şebeke ücretinizdir. Lütfen fatura sahibinin iznini isteyin. Ormond Street Hastanesi Büyük Çocuk Vakfı, hediyenizin% 100’ünü alacaktır. Size işimiz hakkında daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçebiliriz; İsterseniz NOCALL GOSH’u 78866’ya yazmadık. Büyük Ormond Sokak Hastanesi Çocukların Yardımları. Kayıtlı Hayır Hayır Hayır. 1160024

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir