O bir £ 6,000 Balmain yılan derisi ceket ve bir grup tişört dışarı çıktı olarak Celine Dion Paris başlarını çevirdi

o bir £ 6,000 Balmain yılan derisi ceket ve bir grup tişört dışarı çıktı olarak Celine Dion Paris başlarını çevirdi

çok renkli Roberto Cavalli elbise dahil – – Fransız şarkıcı geçtiğimiz günlerde açıklama yapma tarzı bir dizi yıpranmış ve bu cesur kıyafeti istisna değildir

 

o Çarşamba günü Paris bakındım olarak Celine Dion göz alıcı bir görünüm sarsıldı. Balmain en SS17 koleksiyonu, büyük boy bir bant esinlenen tee ve deve tüyü renginde süet tozluk gelen tam uzunlukta yılan derisi hırka-ceket giymiş, o kesinlikle bir açıklama yaptı. Bir deri şapka ve büyük boy güneş gözlüğü bir çift accessorising Celine kafaları bol döndü.

Celine Dion Balmain bir yılan derisi ceket başlarını çevirdi
şarkıcı £ 6015 fiyatlı bir yılan derisi Balmain ceket ciddi stil açıklama yaptı

Onun çarpıcı tişört – Ayrıca Balmain gelen ve £ 605 vasıl – onun uyluk üstüne kesilmiş ve ön cesur kaplan motifi yer aldı. 48 yaşındaki saçlarını giydi ve hiçbir makyaj çok az giyen ortaya çıktı.

HİKAYE: Celine Dion o ayakkabı 10.000 çift vardır ortaya koymaktadır

Şarkıcı bu ayın Paris’te başka cesur moda açıklama yaptı. ama sofistike çarpıcı Looking de Roberto Cavalli tarafından üç parçalı çiçek desenli takım dışarı çıktı. o Fransız başkentinin yürürken Onun parlak renkli topluluk çatlak yaz sıcaklıklara sağlam selam verdi. Beyaz bir bowling çantası ve güneş gözlüğü bir çift accessorised.

Celine Dion Roberto Cavalli giyen
O bir çiçek desenli Roberto Cavalli takım bu ayın dışarı çıktı

Kendisinin bir elbise istifçi’nin biraz haline gelmiştir itiraf – Geçen ay yıldızı o giydim sonra bunları vermek için mücadele ederken eski kıyafetler dolu bir depo alanı vardır itiraf etti. “Ben satın her parça benim olduğum yere beni getirdi çünkü uzak ilaç veremem …” Ben All Night şarkıcı WWD ile sohbet sırasında açıkladı sürdü. “Onlar Attığım her adımda bir parçası. Ben ayakkabı 10.000 çift var.”

o bir Amerika’nın Got Talent seçmelere geçtiğimiz hafta Will Go On My Heart çarpıcı bir performans verdi Celine Tam adında bir Celine Dion superfan, onun adaşı kadar yaşadı. küçük bir kız kardeşi vardır Hong Kong, dokuz yaşındaki, Dion adlı hit şarkının onun müthiş yorumuyla jüriyi etkiledi ve ailesi büyük Celine Dion fanlar olduklarını açıkladı.

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir