O sinirleri kontrol altına alamamıştır: ‘Louise Redknapp Strictly Come Dancing izlerken kocası Jamie hakkında açılır

ln özel photoshoot ve mülakat Westlife Louise Redknapp MERHABA söyler gel! Dergi bu o gösteri gerçekleştirdiğinde “gerçekten sinir olur” kocası Jamie olduğunu.

“Diye filme izlemek için geldi o hasta hissettiğini söyledi. O sinirleri kontrol altına alamamıştır.”

, Iki oğlu Charley, 12, ve Beau, yedi vardır, kim 41 yaşındaki o sert ebeveyn olan kocası, futbolcu-açık-pundit Jamie olduğunu confides.

“Ah, Jamie çok daha sıkı benden daha,” diyor. “Ben kolay bir yaşam için her şeyi yapacağız. Çok zeki, ben söylemek zorundayım. Yeni futbol ayakkabıları istiyorsanız, onları kazanmak zorunda. Bizim en büyük bir iPhone için umutsuz. Bütün arkadaşları onları ve Can’ın benzerlerine sahip, ‘ Ben hissediyorum Hayır, hayır, hayır. birini alırsınız, doğru zaman ve bir tane kazandınız. ‘ Noel, bir doğum günü için olmak zorunda ya da o tür bir sınavda iyi bir performans gibi parlak bir şey yaptığında da. ”

Louise_Rednapp
Louise ve Jamie Hem Hello ortaya! gelecekte sosyal medyayı kullanarak kendi çocuklar hakkında dikkatli olduklarını.

“Jamie ‘Ben sadece mümkün olduğunca uzun için bu onları uzak tutmak ve bildiklerini gördüklerini ve ne kontrolünde olmak istiyorum’ diyor.

“Onlar bir Cumartesi gecesi dans ettik sonra Twitter bakmak için onlardan nefret ediyorum. Jamie ve benim hakkımda korkunç şeyler yanı sıra güzel şeyler okumak ve insanların ortalama olarak görüyorum. Ben onların anne ve bunu kimse okumak istiyor olabilir insanlar hakkında onlar umurumda. ”

yıldız ve dans ortakları birbirlerine düşen sona gördü “Strictly laneti” nin, Louise şöyle diyor: “Yıllar sonra, bu sorunlara neden Strictly daha fazla ve daha ışıltılı mayo alacağım Biz bu konuda güldü

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir